מידע כללי

פנורמה 2 היא ספינת שייט באורך  50 מטר המצייתת לנהלים העדכניים של SOLAS למסעות שייט בינלאומיים.  עם מנוע ומפרשים בגודל 600 מ"ר, מדובר בספינה נוחה עם הפלגה בטיחותית. בספינה יש כ25 תאים בדרגות A B C P והיא יכולה להכיל כ 49 נוסעים. הצוות מונה כ 16-18 אנשים ביניהם: קפטן, מלחים וצוות מקצועי, אנשי מלונאות ומסעדנות, מדריכים. הספינה הושקה ב2004 וב2015 שופצה עם רצפת עץ וריהוט חדש, מרופד בצבעי קורל חמים. לשירותכם הקפטן, צוותו המנוסה וחברת השייט. 

נתונים טכניים

מפרט טכני:

אורך: 50 מטר
שנת השקה: 2004 - שיפוץ אחרון 2015
נוסעים: 49
צוות: 16-18
תאים: 25

שרותים

התאים החיצוניים של הספינה פנורמה 2 ממוקמים בסיפונים העליונים, הראשיים והתחתונים, והם עוצבו עם גימורי עץ איכותיים וריפודים בצבעים חמים. שירותי התאים עשויים משיש, עם מקלחות וחלונות מרובעים (בתאי הסיפון העליונים והראשיים) וחלונות עגולים (בתאי הסיפון התחתונים). כל התאים מצוידים במערכת מיזוג אוויר עם וויסות, וכן מסך טלוויזיה שטוח, טלפון (לשימוש פנימי), מייבשי שיער, מיני מקרר, מוסיקה, מערכת כריזה וכספות. 4 תאי סיפון תחתונים יכולים לשמש כתאי טריפל.
שגרת היום בסיפון: בשעות היום הנוסעים יכולים לבלות בלאונג' המקורה, בסלון, ובאזורי הסיפון הפתוחים והמזמינים, המהווים אזורי התקהלות ואכילה טבעיים, מקום מצוין לשבת עם ספר טוב וליהנות מהנופים. פלטפורמת שחייה בירכתיים של פנורמה 2 מאפשרת לשחות מחוץ לספינה כאשר מזג האוויר ותנאי העגינה מאפשרים זאת.
סיפון ראשי: הלאונג' הראשי עם ספותיו הנוחות, באר השירות ומסך הפלזמה הוא מרכז הפעילויות החברתיות והתדרוכים היומיים. כאן ניתן לפגוש נוסעים אחרים או לקרוא ספר טוב מהספרייה. האזור הזה שופץ ב- 2015, עם רצפת עץ, ריהוט חדש וספות נוחות מרופדות בצבעי קורל חמים.
חדרי אוכל פנימיים וחיצוניים: חדר האוכל הממוקם בסיפון התחתון מרווח מספיק כדי להכיל את כל הנוסעים ובופה גדול. אזור הירכתיים בסיפון העליון הוא אזור חצי-מקורה ונרחב, שם האורחים יכולים ליהנות מארוחות ספונטניות מול נופים יפים בימים של מזג אוויר טוב. האוכל מוגש בשולחן או מוצג בבופה חם וקר, הכולל גם מחלקת אה לה מינוט - אוכל טרי מוכן לפי הזמנה. התפריט הוא בינלאומי, עם דגש על מאכלים מקומיים.
סיפון שמש: אזור החרטום בסיפון העליון מרווח, עם ספת שמש מתכווננת לשיזוף בנוחות מרבית.

סוגי החדרים

תא קטגוריה A

תאי A בגודל של לפחות  9 מ"ר נמצאים בסיפון העליון ובסיפון הראשי עם חלון מרובע וגדול הפונה אל הים. חדר רחצה עם מקלחת. התא מצוייד במיזוג אוויר אישי, ערוץ מוזיקה, טלויזיה, טלפון פנימי, כספת, מקרר מיני ומייבש שיער.

תא קטגוריה B

תאי B הם בגודל של מינימום 10 מ"ר. הם נמצאים בסיפון התחתון עם חלונות עגולים. חדר רחצה עם מקלחת. התא מצוייד במיזוג אוויר אישי, ערוץ מוזיקה, טלויזיה, טלפון פנימי, כספת, מקרר מיני ומייבש שיער.

תא קטגוריה C

תאי C בגודל מינימום 10.5 מ"ר נמצאים בסיפון התחתון עם חלונות עגולים. חדר רחצה עם מקלחת. התא מצוייד במיזוג אוויר אישי, ערוץ מוזיקה, טלויזיה, טלפון פנימי, כספת, מקרר מיני ומייבש שיער.

תא קטגוריה P

תאי P נמצאים בסיפון העליון עם חלונות מרובעים וגדולים. חדר רחצה עם מקלחת. התא מצוייד במיזוג אוויר אישי, ערוץ מוזיקה, טלויזיה, טלפון פנימי, כספת, מקרר מיני ומייבש שיער.

תוכניות מתאר