איציק בשור

מדריך

מדריך טיולים איציק בשור

קצת על איציק בשור

מורה דרך ומדריך טיולים בארץ ובחו"ל. מתמחה בעיקר במרכז אמריקה, אגן הים התיכון ורוסיה. רכז קורס מורי דרך של משרד התיירות. יליד בולגריה, דובר אנגלית, בולגרית, ספרדית וערבית.

שייט בים האדריאטי בהדרכת איציק בשור >>

חבק את העולם, גדול ככל שיהיה ואתה אינך לאה.

המלצות

המלצה על המדריך איציק בשור / מאת
rina-ehud-peer-greece-itzik-bsor
המלצה על המדריך איציק בשור / מאת קבוצת יוון ההררית
רצינו להודות על טיול מדהים ומעניין. לקחת אותנו להרפתקה בין היסטוריה למיתולוגיה, בין גאוגרפיה לגיאולוגיה, בין פוליטיקה לפולקלור, בין שיר מזמור לצחוק בריא ועוד הרבה יותר, הידע שהרעפת עלינו יקר מפז. הקשר הבלתי אמצעי שיצרת עם כל אחד מאיתנו, בלי להחמיץ פנים או לבטא חוסר נחת, אלא קבלה, סבלנות וסובלנות כלפינו והתייחסות לכל אחד על פי צרכיו הוא סגולה שאין לרבים. למעשה ניתן לומר שהתגשמו בך דיוניסוס ואפולו גם יחד. השכל הישר והלוגי עם המון ידע, ההתלהבות שהפגנת כלפי כל מקום אליו הגענו כאילו אתהה רואה אותו לראשונה. השמירה על הלו"ז ועל התוכנית יחד עם הניסיון שלך להיענות לכל רצון של אחד מיתנו. במיוחד אנו מודים על הרצון שלך לפנק ולשמח אותנו. מאחלים לך בריאות טובה והרבה טיולים נוספים.
המלצה על המדריך איציק בשור / מאת פאר רינה
הדרכה מעולה, בקיאות בחומר ההדרכה, ניהול הקבוצה מצוין. משרה אווירה נעימה ונינוחה. הקבוצה מנתה 14 איש נתון זה תרם להתנהלות טובה, לניצול זמן מירבי ואפס תקלות.
המלצה על המדריך איציק בשור / מאת רינה ואהוד פאר
איציק הוביל את קבוצתנו ברחבי צפון ספרד ופורטוגל הקסומים. הוא היה זה שהפך את חבלי הארץ האלה לקסומים. אמנם הטבע, המבנים הקיימים, נמצאים במקום שבו הם נמצאים, ההיסטוריה קיימת, אך זו אמנות לשלבם ולהפכם לקסומים. איציק ניחן באמנות הזו. נועם הליכותיו, הידע המקיף והעצום שלו, המידתיות הנכונה בהעברת הידע הזה, שיטות ההדרכה והרגישות שלו לחברי הקבוצה, היכולת לתכלל הכל - אמנות, גיאוגרפיה, היסטוריה, גיאולוגיה, ביולוגיה, נצרות, איסלאם, בעברית בהירה וברורה, השלכות הדברים למה שאנו מכירים מטיולים בארץ ובחו"ל. כל אלה יצרו חוויה נעימה, קסומה וטיול נהדר בהדרכתו. הוא דאג לכל אחד ואחד מאתנו, הוא הוסיף דברים שנראו לו כמתאימים ומעניינים. בקיצור - מדריך מהטובים שישנם. את כל זאת אני מרשה לעצמי לכתוב, כי מאחורי 24 שנות הדרכת קבוצות (כ- 60 הדרכות חו"ל בערך). זה טיולנו השני עם "אקו" ושוב חוויה קסומה. תודה לכם שאפשרתם לי ולאשתי לטייל עם איציק.
המלצה על המדריך איציק בשור / מאת בתיה צוקרמן
שלום ליאת,
חזרנו מפורטוגל. היו אלה עשרה ימים עם טעם של "עוד". יש לי העונג לספר לך מקצת מחוויותינו. התחלנו מסנטיאגו דה קומפוסטלה ועברנו את פורטוגל לאורכה, עם נגיעות בהיסטוריה של המדינה, בנצרות, במוסיקה ובמחול, בטבע ובנקודה היהודית על מרכיביה ההיסטוריים והמקומיים. אכלנו ושתינו, בילינו בבתי מלון מעולים. יש לנו מילים טובות במיוחד על איציק בשור: תכנית מסלול מקסימה, סבלנות, סובלנות, הקשבה, עירנות, גיוון, עמידה בלוח זמנים וחיבור מופלא של קבוצת אנשים די שונה.
תודה לך ול"אקו" שהייתם איתנו לכל אורך הדרך בסבלנות והקשבה. מאמינה שעוד ניפגש.... כל טוב.
המלצה על המדריך איציק בשור / מאת קבוצת יוון ההררית 24.4.16
רצינו להודות על טיול מדהים ומעניין. לקחת אותנו להרפתקה בין היסטוריה למיתולוגיה, בין גאוגרפיה לגיאולוגיה, בין פוליטיקה לפולקלור, בין שיר מזמור לצחוק בריא ועוד הרבה יותר, הידע שהרעפת עלינו יקר מפז.
הקשר הבלתי אמצעי שיצרת עם כל אחד מאיתנו, בלי להחמיץ פנים או לבטא חוסר נחת, אלא קבלה, סבלנות וסובלנות כלפינו והתייחסות לכל אחד על פי צרכיו הוא סגולה שאין לרבים.
למעשה ניתן לומר שהתגשמו בך דיוניסוס ואפולו גם יחד. השכל הישר והלוגי עם המון ידע, ההתלהבות שהפגנת כלפי כל מקום אליו הגענו כאילו אתהה רואה אותו לראשונה. השמירה על הלו"ז ועל התוכנית יחד עם הניסיון שלך להיענות לכל רצון של אחד מיתנו.
ובמיוחד אנו מודים על הרצון שלך לפנק ולשמח אותנו.

מאחלים לך בריאות טובה והרבה טיולים נוספים
קבוצת יוון ההררית 24.4.16