טיול שייט לאיסלנד

טיול שייט לאיסלנד – בהדרכת גיל יניב

טיולי שייט בקבוצות

שייט משולב בטיול מרתק | 12 יום

איסלנד, "ארץ בראשית", ארץ הקרח והאש, עשירה באתרי טבע ובהם פסגות קפואות מעוטרות קרחונים, ותחתיהן מדבריות לבה בצד הרי געש פעילים וכבויים, מעיינות חמים וגייזרים.

בשייט ייחודי נשלב סיורים לאתרי טבע רחוקים ומופלאים, מסלולים רגליים בשמורות טבע מרשימות, נפגוש את האיסלנדיים מסבירי הפנים ונלמד על התרבות וההיסטוריה שלהם בשילוב סיפורי הסאגות.

כל אלה הופכים את השייט באיסלנד ליעד יוצא דופן והשייט סביב איסלנד מאפשר להגיע למקומות מיוחדים שיותר קשה להגיע להם בדרך היבשתית, לראות את הפיורדים המרהיבים, שלוט בסירות זודיאק ולצפות בלוויתנים ובמגוון הציפורים המאפיין את איסלנד. הטבע מלוא הדרו עוטף אותך 24 שעות ביממה.

מסלול הטיול

יום 1

תל אביב - לונדון

בשעות אחה"צ נטוס ללונדון. ננחת בערב ונלון במלון סמוך לשדה התעופה.

יום 2

לונדון- רקיאוויק- (Reykjavík) קירקיובאיירקלאוסטר (Kirkjubæjarklaustur)

בבוקר נטוס מלונדון לרקיאוויק, בירת איסלנד.

לאחר שננחת ברקיאוויק נצא לכיוון חלקה הדרומי של איסלנד.

נבקר באחד ממפלי המים המרשימים סקוגפוס (Skógafoss).

נבקר בצוקי דירהוליי (Dyrhólaey) האדירים המשקיפים לאוקיינוס ועל הכפר ויק (Vík). נצעד לאורך החוף ונבקר במערת משושים שנוצרה משפך לבה שזרם לים.

נמשיך לכיוון קירקיובאיירקלאוסטר (Kirkjubæjarklaustur) אל מנזר קתולי מהמאה ה 12. מעל האתר נמצא Skeiðarársandur;  קטע של מדבר חולי שחור שהתהווה על ידי נהרות קרחוניים זועפים שמגיעים עד סקפטאפל.
נאכל ארוחת ערב ונלון במלון באזור.

יום 3

הפארק הלאומי סקפטאפל (Skaftafell) -הקרחון הגדול ביותר באירופה וואטניוקול (Vatnajökull)- יוקולסארלון (Jökulsárlón) הלגונה הקרחונית

לאחר ארוחת הבוקר,  נצא לביקור בפארק הלאומי סקפטאפל (Skaftafell) – פנינת טבע ייחודית, תוצאה של תנאי מזג אויר נוחים והאינטראקציה בין קרח לאש.

לאחר מכן, ניסע אל הצד הדרומי של הקרחון הגדול ביותר באירופה וואטניוקול  (Vatnajökull). מתחת למעטה של הקרחון נמצאת אחת ממערכות הרי הגעש הפעילה ביותר באיסלנד.
נמשיך בדרכנו עד שנגיע ליוקולסארלון (Jökulsárlón), הלגונה הקרחונית, בה צפים קרחוני ענק יציבים במים העמוקים.

לאחר מכן ניסע לעבר העיירה ויק, העיירה הדרומית ביותר באיסלנד.

נלון באזור. ארוחת בוקר וערב כלולות.

יום 4

ויק- מפל סליילנדספוס - (Seljalandsfoss)רקיאוויק (Reykjavík)

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לביקור במפל היפייפה סליילנדספוס (Seljalandsfoss) ונראה בדרך זו את הר הגעש האגדי "הקלה" (Hekla).

אחה"צ נגיע אל רקיאוויק, בירת איסלנד. העיר רקיאוויק היא ביתם של כ- 190,000 תושבים, ונחשבת לאחת הערים הירוקות ביותר בעולם.

נטייל להנאתנו ברחובות העיר הציורית, נבקר בכנסיית הדלגרים הגדולה, נצפה על העיר מגבעת פרלאן המפורסמת, נבקר באגם טיורנין (Tjörnin) ובאתרים נוספים, ונבקר בהיכל התרבות החדש "הארפה" (Harpa) – התוספת המשמעותית ביותר לנופו של העיר. המבנה הגדול, מחופה כולו בחלונות זכוכית קטנים בגדלים שונים, בוהק באור השמש וניצב על קו המים, באזור הנמל המזרחי.

לינה במלון בריקיאוויק, ארוחות בוקר וערב כלולות.

יום 5

מעגל הזהב (Golden circle)

היום נטייל במעגל הזהב״ (Golden circle) הידוע המצוי מצפון מזרח הבירה. תחילה נבקר בפארק הלאומי ת'ינגוואליר (Pingvellir), אתר מורשת עולמית והאתר ההיסטורי המשמעותי ביותר באיסלנד. כאן נוסד בשנת 930 לספירה האלתינג שהינו הפרלמנט הראשון בעולם.

בהמשך נבקר במפלי גולפוס (Gullfoss) המכונים "מפלי הזהב", בו צונח נהר הויטי הגועש מגובה של 32 מטרים לקניון מרשים.
נמשיך לביקור בגייזר (Geysir) שמימיו המתפרצים לגובה כל כמה דקות, והקנו את השם העולמי לתופעה זו.

לאחר מכן נמשיך לביקור בחממות Friðheimar, חווה לגידול עגבניות ומלפפונים, שם נלמד כיצד האיסלנדים מצליחים לגדל ירקות במזג האוויר הארקטי ומשם נעבור לביקור בחוות הסוסים הסמוכה המטפחת את הזן הייחודי של הסוס האיסלנדי החי בעדרים באזור ההררי הפראי ובנוי היטב להישרדות בתנאי החורף הקיצוני.

אחה"צ נעלה על האנייה OCEAN ATLANTIC ונהנה מארוחת ערב חגיגית עם הקפטן לפתיחת השייט.

בשעות הערב המוקדמות ינווט הקפטן את האנייה אל מחוץ לרייקיאוויק ונפליג אל החוף הדרומי של איסלנד.

לינה: באנייה. ארוחת בוקר וערב כלולות.

יום 6

איי ווסטמן (Westman Islands)

ארכיפלג האיים וסטמאנאאיאר (WESTMAN ISLANDS), הגיע לכותרות העיתונים בכל העולם בינואר 1973, כאשר התפרץ הר געש באי היימאי. כל 5,000 תושביו של האי פונו מבתיהם, אך רובם שבו אליו מאז וכיום מתגוררים בו  כ-4,000 איש. ארכיפלג האיים וסטמאנאאיאר שוכן במרחק 14 קילומטרים בסך הכול מחופה הדרום-מערבי של איסלנד. הוא כולל כ-15 איים קטנים וירוקים.

במהלך השייט אל האיים נוכל להתרשם מנופם התלול והנעים של האיים, העולים בצורה יפהפייה מעל פני הים. כאשר נשקיף עליהם, נבין מדוע דימה אותם אחד ממשוררי איסלנד לאבני ספיר בטבעת כסופה.

עופות הבר באזורים מרוחקים אלה הם ייחודיים. תוכי הים (פאפינס) הם מהיפים שביצירי הטבע, אך לא פחות יפה מהם היא סולה גנט (gannet) הידועה בכינויה "מלכת הים".

נשוט בסמוך לאי סירטסיי (SURTSEY), אחד האיים החדשים בעולם. האי עלה מעל פני הים בשנת 1963 והצטרף ב-2008 לרשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו. רשאים לבקר בו חוקרים בלבד.

נשוט לכיוון האי היימאי (HEIMAEY) האי המיושב היחיד בארכיפלג, שבו נראה את הבתים, שמחתה התפרצותו של הר הגעש ב-1973, ונתגלו בחפירות לאחרונה.

נערוך סיור רגלי באי היימאי ולאחר מכן, נשוט לעבר שוליו של הפארק הלאומי ואטנאיוקול (Vatnajökull) השוכן בקצה הדרום-מזרחי של איסלנד.

לינה באנייה.

יום 7

דיופיווגור (DJÚPIVOGUR)

בשעות הלילה נפליג לאורך החוף הדרומי של איסלנד, שבנופו שולט ואטנאיוקול, הקרחון היבשתי  הגדול ביותר במדינה.
בבוקר נעגון בעיירת הנמל הקטנה והנעימה דיופיווגור. נמל העיירה מוגן אמנם מפגעי מזג האוויר, אך נגיש מאוד מכיוון האוקיינוס. זהו, למעשה, אחד הנמלים העתיקים באיסלנד. תושבי דיופיווגור מתגאים מאוד בשימורם של כמה מבתיה העתיקים של העיירה, המושכת אליה יוצרים מקומיים.
נבקר בתערוכות האמנות שבמקום, ובמיוחד בתערוכה הקבועה Eggin i Gleðivík הכוללת מיצג של 34 ביצי ציפורים ענקיות, שסותתו מסלעי גרניט.

מדיופיווגור נצא לסיור  באוטובוס לביקור בפיורדים המזרחיים של איסלנד.

לינה באנייה.

יום 8

לווייתנים בהוסאוויק (HUSAVÍK) והחוג הארקטי באי גרימסיי (GRÍMSEY)

היום נגיע לקצה הצפון-מזרחי של איסלנד ונשוט למימיו של מפרץ הוסאוויק, המוכר כאחד המקומות הטובים ביותר באיסלנד לצפייה בלווייתנים. מינים רבים של לווייתנים נצפו במימי המפרץ. המינים, שאולי נוכל לצפות בהם, הם לווייתנים גדולי הסנפיר האקרובטיים ולווייתני המינקי הקטנים והזריזים. מדי פעם נצפים כאן גם לווייתנים כחולים עצומים בגודלם וראשתנים גדולי ראש.

בשעות הצהריים נוסיף להצפין בשייט אל האי גרימסיי ונגיע אל הנקודה הצפונית ביותר במסענו. גרימסיי שוכן במרחק 40 קילומטרים מהאי המרכזי באיסלנד. זהו החלק היחיד במדינה השוכן בחוג הארקטי. החוג הארקטי חוצה את האי בקו הרוחב 66 ° 33 'N (צפון).

אוכלוסייתו של האי הקטן והסלעי מונה יותר מ-100 תושבים. כל תושביו מתגוררים בכפר היחיד שבו, הממוקם בקרבת הנמל. הדיג במים המקיפים את האי הביא לפריחת הכלכלה ולהרחבת הנמל. כמו כן, קיימים באי בית ספר לילדים ושדה תעופה קטן המציע טיסות יומיות אל האי המרכזי באיסלנד. תושבים הגיעו לאי במקביל ליישובה של איסלנד והוא מתואר בסאגות, האפוסים הלאומיים של איסלנד, כקרקע חשובה ועשירה בדגה ובעופות.

מספר העופות הימיים בגרימסיי עולה פי כמה וכמה על מספר תושביו. את קריאותיהם של העופות בשמי הקיץ הבהירים של הקוטב נוכל לשמוע כל שעות היממה. לא פחות מכ-36 מינים שונים של עופות מתרבים באי ומקננים על סלעיו. כאן נמצאת אחת ממושבות השחפיות הגדולות ביותר באיסלנד.
בשל מספרן הרב, אומרים כי יש לפנותן מהמסלול בשדה התעופה שבאי לפני כל נחיתה. אחר הצהריים נגיע בסירות זודיאק אל אדמת האי, נחווה את חיי המקומיים ונחקור את חיי העופות שבו.

לינה באנייה.

יום 9

אקוריירי Akureyri

היום נעגון בעיר אקוריירי בירת צפון איסלנד. לאחר ארוחת הבוקר באנייה, נערוך בה סיור הכרות ולאחריו ניסע לסיור באזור אגם מיוואטן (Myvatn), אחד מאתרי הטבע הפופולאריים והמקסימים ביותר באיסלנד, האזור התרמו- וולקני הפעיל במדינה ואחד הפעילים ביותר בעולם.

לפני אלפי שנים התרחשה פה פעילות טקטונית רבת עוצמה מלווה בהתפרצויות געשיות שיצר נוף דרמטי של  תצורות לבה, בורות גפרית מבעבעים ובריכות בוץ רותחות. אגם מיוואטן, הינו בעל מערכת אקולוגית ייחודית בעולם המצוי בצומת דרכים אדירה של נדידת ציפורים. זהו מקום המפלט הטבעי למינים רבים של ציפורים.

נסייר באתרים סביב האגם ונגלה את יופי הטבע של אזור אגם מיוואטן, כולל תצורות הלבה המיוחדות בדימבורגיר (Dimmuborgir) המכונה "ארץ הטירות השחורות והטרולים" ובאזור "הלועות המדומים" שבשולי האגם.

משם נמשיך לסיור באתר נמסקארד (Námaskarð); עמק שכולו מעיינות חמים, בוץ מבעבע ורותח וסדקי לבה המעלים עשן. לאחר מכן נמשיך לסיור באזור הר הגעש קרפלה (Krafla) שבלועו שוכן אגם קטן ותכול ומסביבו שדה לבה עצום שהתפרץ זה לא מכבר.

נחווה רחצה בבריכה טרמית טבעית של מים חמים ב״לגונה של הצפון״.

נבקר במפל גודפוס (Godafoss) העוצמתי הממוקם סמוך לכביש הטבעת בין העיר אקוריירי לאגם מיוואטן ומכונה "מפל האלים", מהווה חלק בלתי נפרד מההיסטוריה המרתקת של העם האיסלנדי. לינה: באנייה.

יום 10

חצי האי וסטפירד'יר (Vestfirðir) ונופי פיורדים מושלגים ועוצרי נשימה באי ויגור (VIGUR)

הבוקר נגיע אל אזור הפיורדים הצפון מערביים, אחד מהמקומות היפים ביותר במדינה. : שרשרת הרים מרשימה, פיורדים עמוקים וכפרים קטנים נחים על לשונות יבשה צרות, זהו אחד המקומות היפים באיסלנד ותיירים ממעטים לבקר בו בגלל ריחוקו מכביש הטבעת.

נפתח את הבוקר בשייט לאורך חופה של הורדנסטרנדיר (Hornstrandir), הנקודה הצפונית ביותר באזור הפיורדים המערביים. המרחק מכאן אל החוף המזרחי של גרינלנד הוא כ- 300 קילומטרים בלבד. ב-1975 הוסב האזור למקבץ של שמורות טבע המוגנות בחוקים מחמירים ביותר לשמירה על הטבע השברירי והייחודי שבהן. לאורך החוף יתאפשרו הזדמנויות טובות לצפייה בלווייתנים ובכלבי ים ואת אזור ההרים גודש שפע אדיר של עופות.

נמשיך אל מפרץ הורדנוויק (Hornvik Bay), הנחשב אחד המקומות היפים ביותר באיסלנד. במפרץ נראה שניים מצוקי הציפורים הגדולים ביותר באירופה, שבהם מקננים מיליוני עופות ימיים.

אחר הצהריים נמשיך בהפלגתנו אל איספייארד'ארדיופ (Isafjardardjúp) ונצא להליכה באי ויגור השוכן בפתחו של הסטפיורד'ור (Hestfjördur). בהליכה נתענג על נוף ההרים התלולים
ונחזה במעופן האווירובטי והנהדר של שחפיות הקוטב.

בערב ניפרד מאיספייארד'ארדיופ ונפליג אל חלקם הדרומי של הפיורדים המערביים.

לינה באנייה.

יום 11

פלטיי (FLATEY) וחצי האי סנייפלסנס (Snæfellsnes)

בשעות הבוקר המוקדמות נשוט על פניהם של צוקי העופות האדירים בלאוטרביירג (Látrabjarg), הנקודה המערבית ביותר באיסלנד.
לאחר ארוחת הבוקר, נעגון באי פלטיי שבבריידפיורד'ור (Breidafjördur). מבין האיים הרבים שבפיורד, זהו האי היחיד המיושב כל השנה. עם זאת, מרבית הבתים הססגוניים הם בתי קיט המיועדים לחודשי הקיץ בלבד.

לאי פלטיי תרומה עשירה להיסטוריה של איסלנד ומשמעות תרבותית רבה בעברה. במאה ה-12 שכן מנזר אוגוסטין בנקודה הגבוהה ביותר באי. מאוחר יותר, ב-1777, כאשר המלך הדני הפך את פלטיי לתחנת מסחר רשמית, היווה האי מוקד למסחר עם חלקה הצפון-מערבי של איסלנד. אוכלוסיית האי גדלה בהתמדה עד סוף המאה הקודמת, אז הפך האי כמעט מיושב מדי בהתחשב בגודלו הזעיר. כיום נותרו באי שתי חוות מיושבות בלבד.

בשעות אחר הצהריים נשוט אל חצי האי סנייפלסנס, שאורכו כ- 100 קילומטרים. חצי האי מורכב משרשרת הרי געש כבויים, שפכי לבה עתיקים, מפרצים רבים, חופיים חוליים ומעט מאד ישובים.

רצועת החוף של חצי האי, הכוללת צוקים עוצרי נשימה, זרמי לבה שהתמצקו, חופים חוליים ופסגות הרי געש, מרכזת את נופה של איסלנד בזעיר אנפין.

בהקיפנו את חצי האי לכיוון דרום, נוכל ליהנות מנופיו של הר הגעש סנייפלסיוקול (Snæfellsjökull), שפסגתו המושלגת מתנשאת לגובה 1,500 מטרים. ההר, שעמד במרכז עלילתו של הספר "מסע אל בטן האדמה" מאת ז'ול ורן, מתאפיין בצורת חרוט כמעט מושלמת. הוא וסביבתו הפכו ב-2001 לפארק הלאומי סנייפלסיוקול. לינה באנייה.

יום 12

רקיאוויק - (Reykjavík) תל אביב

בשעת בוקר מוקדמת ניפרד מהאנייה וניסע לשדה התעופה לטיסה דרך לונדון חזרה לישראל.

 • שייט מקיף איסלנד באנייה המיועדת לאזור הארקטי
 • 4 ימי טיול עוד לפני העלייה לשייט וסיורים מקיפים הכוללים שייט בסירות זודיאק כל ימי ההפלגה
 • ביקור במפלי המים המרשימים סקוגפוס וסליילנדספוס
 • צוקי דירהוליי האדירים המשקיפים לאוקיינוס ועל הכפר ויק
 • הפארק הלאומי סקפטאפל, הקרחון הגדול ביותר באירופה וואטניוקול והלגונה הקרחונית יוקולסארלון
 • קירקיובאיירקלאוסטר
 • סיור ברקיאוויק ובהיכל התרבות החדש "הארפה"
 • מעגל הזהב, פארק הלאומי ת'ינגוואליר, מפלי גולפוס המכונים "מפלי הזהב", בו צונח נהר הויטי הגועש מגובה של 32 מטרים לקניון מרשים, ביקור בגייזר (Geysir)
 • ביקור בחממות Friðheimar ובחוות הסוסים המטפחת את הזן הייחודי של הסוס האיסלנדי
 • שייט באיי ווסטמן ובסמוך לאי סירטסיי והאי היימאי
 • שייט לווייתנים במפרץ הוסאוויק ובחוג הארקטי באי גרימסיי
 • סיור באקוריירי, בירת צפון איסלנד
 • אגם מיוואטן, כולל תצורות הלבה המיוחדות בדימבורגיר, המכונה "ארץ הטירות השחורות והטרולים" ובאזור "הלועות המדומים" שבשולי האגם, אתר נמסקארד (Námaskarð); עמק שכולו מעיינות חמים, בוץ מבעבע ורותח וסדקי לבה המעלים עשן, אזור הר הגעש קרפלה (Krafla) שבלועו שוכן אגם קטן ותכול ומסביבו שדה לבה
 • רחצה בבריכה טרמית טבעית של מים חמים ב״הלגונה של הצפון״ וביקור במפל גודפוס- "מפל האלים"
 • הפיורדים הצפון מערביים הממוקמים בסמוך לחוג הארקטי, הצפוניים ביותר באיסלנד
 • חצי האי וסטפירד'יר ונופי פיורדים מושלגים ועוצרי נשימה באי ויגור והאי פלטיי
 • חצי האי סנייפלסנס שבמערב איסלנד. חצי האי מורכב משרשרת הרי געש כבויים, שפכי לבה עתיקים, מפרצים רבים, חופיים חוליים ומעט מאד ישובים

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

הציגו לנו רק מבצעים!

דגשים מיוחדים

לתשומת לבכם

קבוצה וצוות: 16-26 מטיילים, ומדריך ישראלי מצוות "אקו". הטיול וההדרכה על ידי מדריך מצוות אקו- מותנים במינימום 16 נרשמים.
מסלול השייט וסדר הביקורים, עלולים להשתנות בהתאם לתנאי השטח, מזג האוויר ולוח הזמנים. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להיצמד לתכנון המקורי, תכנית זו עלולה להיות נתונה לשינויים רבים אשר אינם נתונים לשליטתנו, כגון אילוצי מזג אוויר, מצב הים, עבודות בכביש, נראות החיות וכו'. התכנית בפועל תיקבע ע"י קברניט האנייה ו/או מנהל ההפלגה ו/או מדריכי הטיול בהתאם לתנאי מזג האוויר, תנאי השטח, נסיבות שונות ומכל סיבה שהיא ע"פ שיקול דעתה הבלעדי של אקו.
השייט באזור הפיורדים הצפון מערביים חשוף לתנאי מזג האוויר של האזור הארקטי ועשוי להיות סוער ועל המטיילים לקחת זאת בחשבון. אנו ממליצים להיערך ולהביא כדורים או מדבקות נגד מחלת ים למי שרגיש. יש צורך להיוועץ ברופא.
לינה: 4 לילות במלונות ברמת תיירות טובה לפני ואחרי השייט, חדרים לשניים עם מקלחות ושירותים צמודים: המלונות באיסלנד, בדרגת תיירות טובה אינם מקבילים לסטנדרט של מלונות 3/4 כוכבים במדינה מערבית והם בעלי אופי פשוט יותר מן המקובל, בחיק הטבע, באזורים כפריים. למרות היותה מדינה מערבית, איסלנד היא מדינה בעלת אופי כפרי והמלונות הם בהתאם. לחלקם אין מעליות, האוכל פשוט יותר ולא מקובל להעסיק שם סבלים. יש לקחת זאת בחשבון כחלק מתנאי הטיול.
חיסונים: יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית או מרפאות מטיילים לקבלת ייעוץ.
מסלול הטיול שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-60 דקות ברצף ושהינם מסוגלים לעלות ולרדת בגרם מדרגות רגיל (עקב השימוש בסירות זודיאק). כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ונדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
דרכון: דרכון תקף לחצי שנה מיום החזרה לארץ.
טיסות והושבה: בטיסה עד לונדון כלולה ארוחה, בטיסה מלונדון לרייקאויק לא כלולה ארוחה. ע"פ מדיניות חברות התעופה, בטיסות קבוצתיות לא ניתן לבצע הושבה מראש. חלק מחברות התעופה מאפשרות לבצע הליך בידוק אישי (צ'ק אין) באינטרנט 24 שעות לפני הטיסה ובמסגרתו לבחור מושב בטיסה. על המטייל להיכנס לאתר חברת התעופה הרלבנטית ולבצע זאת בעצמו. במקרים בהם אין חברת התעופה מאפשרת זאת 24 שעות לפני הטיסה, על המטייל להגיע לנמל התעופה מוקדם מספיק (כשלוש שעות לפני הטיסה) אם ברצונו להגדיל את אפשרות הבחירה, ולבחור לעצמו ולמי שמטייל עמו מושבים סמוכים. יודגש כי כל נושא ההושבה בטיסות אינה באחריות אקו, ואקו כפופה למדיניות ההושבה הקבוצתית של חברות התעופה השונות. כרטוס מוקדם (לא בכל החברות זה אפשרי), שינוי מועד יציאה או חזרה, שדרוג למחלקת עסקים, בחירת מושבים מועדפים ושירותים אישיים נוספים הנוגעים לתעופה, אם וככל שניתן להציעם בטיול זה, יוכלו להתבצע, בכפוף למדיניות חברות התעופה, בעלות נוספת ומשתנה הכוללת את מחיר חברת התעופה ודמי הטיפול. לצורך שירותים אלו אנא פנו אל הנציג המטפל בכם באקו.
התמונות להמחשה בלבד והן באדיבות הספק ו/או מטיילים.

המחיר כולל

7 לילות באנייה בתא כפ"י בחירתכם
4 לילות במלונות ברמת תיירות טובה לפני השייט, חדרים לשניים עם מקלחות ושירותים צמודים, כמפורט בתכנית הטיול
כלכלה: חצי פנסיון לפני ואחרי השייט (למעט ימי טיסות).
כלכלה: פנסיון מלא על האנייה: •ארוחות הבוקר והצהריים על האנייה יוגשו בסגנון בופה. במהלך השייט אם ארוחת הצהריים תתקיים במהלך סיור מחוץ לאנייה: כל מטייל יקבל ארוחת צהריים ארוזה. •ארוחת הערב באנייה תוגש לכל שולחן לפי התפריט. •קפה, תה ומים זמינים ללא עלות כל משך השייט. •כיבוד לילי בין השעות 22:00 ל-24:00.
מדריך ישראלי מצוות אקו, מומחה ליעד: גיל יניב. הטיול וההדרכה על ידי מדריך מצוות אקו- מותנים במינימום 16 נרשמים. המדריך יפגוש את הקבוצה בלונדון.
כל הסיורים, לרבות דמי כניסה לאתרים, כמפורט בתכנית הטיול.
שייט בסירות זודיאק בהתאם לתכנית.
טיפים לנותני השירותים השונים בסיורים (למעט טיפים לצוות האנייה – כ-10€ לאדם ליום).
מפגש הכנה בארץ

המחיר אינו כולל

טיפים לצוות האנייה (כ-10 יורו לאדם ליום) ולמדריך הישראלי.
שתייה קלה /אלכוהולית בארוחות
פעילויות קייאקים בשייט הינה בעלות 235 דולר לאדם. ניתן להזמין ולשלם ישירות על האנייה.
הוצאות אישיות (שתייה, טלפון ,קניות, כביסה, wi-fi וכיו"ב)
ביטוח רפואי ומטען.
כל מה שאינו מופיע בסעיף כולל.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

איסלנד – הויקינגים אז והיום

איסלנד – בדמיוני עולה חבורה של ויקינגים עוטי עור ופרוות היושבים סביב מדורה קטנה המעלה עשן מגללי […]

איי לופוטן

איי לופוטן איי לופוטן המרוחקים היו בעברם חלקה של ממלכה ויקינגית. במשך אלפי שנים תושביו חיו בבידוד […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול שייט לאיסלנד – בהדרכת גיל יניב

טיולי שייט בקבוצות

שייט משולב בטיול מרתק | 12 יום