הספינה פולר פיוניר Polar Pioneer

פולר פיוניר Polar Pioneer

ספינת משלחת עמידה לקרח ומותאמת לשייט בקטבים

מידע כללי

הפולר פיוניר נבנתה בפינלנד ב- 1982 כספינת מחקר המחוזקת נגד קרח ובמשך שנים רבות היא שטה במים המסוכנים של חופה הצפוני של ברית המועצות. בשנת 2000 היא שופצה בסנט פטרבורג כדי לספק מקום ונוחיות ל 54 נוסעים. סוג זה של כלי שייט הוא בעל מוניטין חזק עבור משלחות פולריות, בזכות יכולות התמרון והמספר הקטן של הקבינות. לכל הקבינות יש חלונות הפונים לים ומקום רב לאכסון. הצוות הרוסי והקפטן הם מבין הצוותים המנוסים ביותר בניווט קרח. הגשר המרווח תמיד פתוח לנוסעים והסיפונים אידיאליים לצפייה בים. השפים אירופאיים, וחדר האוכל מאויש על ידי דיילות רוסיות. הפולר פיוניר איננה ספינת תענוגות, אך היא הספינה המושלמת עבור הפלגה לאזורים הפולריים. הדיור הוא פשוט, אך נוח והארוחות הן ממלאות, אך אינם מסובכות. צי קטן של סירות זודיאק מתנפחות בעלות מנוע חיצוני מאפשרות לנו לנוע בין הספינה לחוף.
הספינה פולר פיוניר Polar Pioneer

נתונים טכניים

מפרט

אורך: 71.6 מטר.
רוחב: 12.8 מטר.
תאים: 26.
נוסעים: 54.
מהירות מירבית: 10 קשר.

שרותים

לאונג'.
בר.
ספרייה.
תאי הלינה: התאים הינם ברמות שונות, החל מתאים לשלושה, דרך חדרים לשניים עם מיטות נמוכות, ברמות שונות וחדרי מיני סוויטה וסוויטת הקפטן לזוגות מרווחים יותר. חלק מהתאים כוללים שירותים ומקלחות צמודות ובחלק השירותים משותפים.

סוגי החדרים

תא לשלושה

שתי מיטות דרגש נמוכות ואחת עליונה, שולחן, כיור שטיפה קטן, הרבה מקום לאיחסון ותלייה, ואשנבים.

מקלחות ושירותים קרובים מאוד ומשותפים לנוסעי הסיפון המרכזי הנוספים.

חדר זוגי (שירותים משותפים)

שתי מיטות דרגש נמוכות, שולחן, כיור שטיפה קטן, הרבה מקום לאיחסון ותלייה, ספה ואשנב.

מקלחות ושירותים קרובים מאוד ומשותפים לנוסעי הסיפון המרכזי הנוספים.

חדר זוגי פרטי (שירותים ומקלחת בחדר)

שתי מיטות דרגש נמוכות, שולחן, חלונות ושירותים פרטיים עם מקלחת, שירותים וכיור שטיפה. ב #402 ו #403 יש דרגשים עליונים ותחתונים וספה.

מיני סוויטה

מיטה זוגית בחדר נפרד, ומיטה המתקפלת לספה אשר ניתן להשתמש בה כמיטת יחיד, חלונות, שולחן קטן אזור לאונג' עם שולחן, מקרר, טלוויזיה, נגן ווידאו, ושירותים פרטיים עם מקלחת, שירותים וכיור שטיפה.

סוויטת הקפטן

מיטה זוגית בחדר נפרד, ומיטה המתקפלת לספה אשר ניתן להשתמש בה כמיטת יחיד, חלונות הפונים קדימה ולסיפון השמאלי, אזור לאונג' עם שולחן, מקרר, טלוויזיה, נגן ווידאו, ושירותים פרטיים עם מקלחת, שירותים וכיור שטיפה.

תוכניות מתאר

140422_Polar Pioneer deck plan_OCT12

140422_Polar Pioneer deck plan_OCT12

פולר פיוניר Polar Pioneer

ספינת משלחת עמידה לקרח ומותאמת לשייט בקטבים