ספינת ® Celebrity Millennium צילום: Celebrity Cruises ®

טיול מקיף באלסקה בשילוב שייט חלומי באניית פאר

טיולי שייט בקבוצות

כולל צפייה בדובים בשמורת קאטמאי | 17 יום

הטיול מובטח! נשאר מקום אחרון לסינגל
מעטים האזורים הפראיים שנותרו בעולם כולו ובפרט בארצות המערביות. אלסקה, המנותקת משאר ארצות הברית הרחק אל הצפון הרחוק, היא אחת מפנינות הטבע הפראיות והשמורות בעולם. נופי הרים גבוהים, שהגבוה בהם, הר מקינלי, מתרומם מעל שמורת דנאלי, קרחונים הגולשים בעמקים לעבר מפרצי הים, שמורות חיות הבר בהם רועים עדרי הקאריבו, איילי הצפון, ודובי הגריזלי העוסקים בצייד דגי הסלמון.

טיול מקיף באלסקה הפראית, כולל צפייה בדובים בשמורת קטמאי, משולב עם שייט מפנק באלסקה באניית Celebrity Millennium כולל כל סיורי החוף.

טבע פראי בשילוב נופים עוצרי נשימה. טיול שייט מיוחד בו נחווה את הטבע בראשיתו.

במרחבים הפראיים האינסופיים של אלסקה, מאזורי הפרא שנותרו בקצה העולם המערבי, ומקום התרחשותה של הדרמה "עד קצה העולם". אלסקה היא אחת מפנינות הטבע הפראיות והשמורות בעולם, עם נופי הרים גבוהים, קרחונים הגולשים בעמקים לעבר מפרצי הים, שמורות חיות הבר בהן רועים עדרי הקאריבו, איילי הצפון ודובי הגריזלי העוסקים בצייד דגי סלמון. אלסקה היא גם מקום מושבם של אנשים מיוחדים שבחרו לגור בקצה העולם, ואנו נפגוש בהם.

טיול מקיף באלסקה משלב מסע בטבע פראי עם נופים עוצרי נשימה ושייט מפנק באנייה, הגעה למקומות נידחים באמצעות מטוסים קלים, הפלגות בפיורדים ומפרצים והליכות על קרח. מפגש בלתי אמצעי עם אנשים קסומים החולקים את אדמתם עם חיות הבר.

מסלול הטיול

יום 1

תל אביב - אנקורג'

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונטוס דרך סאן פרנסיסיקו עד לאנקורג' שבאלסקה.

ננחת בשעות הלילה באנקורג', ונועבר למלוננו באנקורג'.

יום 2

מעבורת במפרץ הנסיך ויליאם מוויטייר אל וואלדז

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל העיירה וויטייר (Whittier) וממנה נעלה על המעבורת לשייט בן מספר שעות כשנופיו של מפרץ הנסיך וויליאם (Prince William Sound) מלווים אותנו. נעבור במפרץ בין איים ופיורדים היורדים אלינו מן ההרים בצפון.

בסיום השייט נגיע אל אל ואלדז, השוכנת לחוף מפרץ הנסיך ויליאם הנפתח בסופו אל האוקיינוס השקט.

לתשומת לבכם: טרם פורסמו לוחות הזמנים של המעבורת שיוצאת מוויטייר אל וואלדז. במידה ולוחות הזמנים, כשיתפרסמו, לא יתאימו לתכנית הטיול, אנו לא נעלה על המעבורת לוואלדז ובמקום זאת ניסע לקרחון מטנוסקה Matanuska Glacier ונלון בגלנאלן (במקום בוולדאז).

יום 3

אל העיירה הנידחת מקארתי ושמורת רנגל סט אליאס, קרחון רוט ועיירת הכורים קניקוט

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, ניסע אל העיירה צ'יטינה ושם נעלה למטוסים קלים לטיסה נופית קצרה לאורכו של הרכס המרשים ונחת בשדה התעופה הזעיר של העיירה מקארתי.
שמורת רנגל- סט. אליאס מכסה שטח גדול יותר משטחה של שוויץ, ומהווה חלק ממכלול שמורות הטבע הגדול ביותר בעולם (יחד עם פארקים צמודים בקנדה ובאלסקה). בפארק ניתן למצוא כמה מההרים הגבוהים ביותר בצפון אמריקה, כשהגבוה מכולם הוא הר סט.אליאס (5488 מ'). העיירה מקארת'י ועיירת הרפאים קניקוט שוכנות בלב הפארק, ולמרגלות הרכס וצופות לעבר פסגות וקרחונים.

אחה"צ נצא לסיור מודרך במפעלי העיבוד הנטושים של מכרות קניקוט. המפעלים ננטשו בשנות ה- 30 של המאה העשרים אך הם השתמרו בצורה מרשימה עד היום. הסיור מתאר את פעילות המכרות, את ההיסטוריה של המקום ואת אורח החיים של העובדים במכרות ובמפעלים – חוויה מרתקת. לינה בעיירה מקארתי, רחוב אחד של בתי עץ בני מאה שנים, שנוסדה לבידורם של עובדי המכרות ועוברת היום תחייה בעקבות התפתחות התיירות באזור.

סיור אופציונלי אם הזמן יאפשר זאת:

המעוניינים (אופציונלי בתוספת תשלום) יצאו נצא להליכה וסיור על פני קרחון רוט Root, מצויידים בקרמפונס (נעליים וסוליות ממוסמרות), קסדות ומקלות הליכה, ובליווי מדריכים מקצועיים. במהלך הסיור  נראה את הנוף הייחודי של הקרחון מקרוב: מפלי מים נעלמים לתוך הקרח, בריכות טורקיז צלולות ומערות בקרח. ונצפה אל נוף הרי שמורת הטבע והקרחונים התלויים עליו. הסיור אינו כרוך במאמץ פיזי מיוחד מעבר לטיול רגלי רגיל.

לינה בעיירה מקארתי, רחוב אחד של בתי עץ בני מאה שנים, שנוסדה לבידורם של עובדי המכרות ועוברת היום תחייה בעקבות התפתחות התיירות באזור.

יום 4

ממקארת'י לשמורת דנאלי

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה של מקארת'י, ומשם נשוב במטוסים קלים בטיסת נוף יפהפיה, אל העיירה צ'יטינה. ממנה נתחיל בנסיעה לכיוון שמורת דנאלי.

שמורת הטבע דנאלי משתרעת על שטח עצום שגדול מעט ממדינת ישראל, כ-24 אלף קמ"ר, ובו אפשר לפגוש את עולם החי העשיר של אלסקה. שמורה זו מהווה את אחת האטרקציות הפופולריות באלסקה, והיא נקראת על שמו של פסגת הדנאלי הידוע בשמו הקודם הר מקינלי, הפסגה הגבוהה ביותר בצפון אמריקה (6095 מ' ). ההגעה הצפויה לשמורה היא בשעות אחרי הצהריים, שם נתמקם בבקתות בהן נישן בכניסה לשמורה בשני הלילות הקרובים.

ארוחת בוקר כלולה.

יום 5

שמורת דנאלי - טיול בפארק הלאומי דנאלי

לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את היום לביקור בשמורה. נצא בנסיעה באוטובוס של הפארק בדרך העפר היחידה החוצה את השמורה. נעבור בנופי עמקי נהרות, גבעות מיוערות, אגמים קרחוניים, מורדות רכס ההרים הגבוה והקרחוני של דנאלי, ואולי נזכה להציץ אל פסגת ההר. בדרך נבקר במוזיאונים סביבתיים שיאפשרו לנו העמקה אל עולם הטבע העשיר. בדרך נעקוב בדריכות אחר הזדמנויות לצפייה בחיות הבר המזוהות עם אלסקה – דובים, אילים קוראים, אילי צפון (caribou), כבשי הרים זאבים ועוד. בדרך נהנה מארוחת הצהריים הארוזה שניקח אתנו (כלולה).

בשעות אחה"צ, עמוסים בחוויות ובצפייה בטבע פלאי בשמורה, נשוב לבקתות שלנו בפאתי שמורת דנאלי. ארוחות בוקר וצהריים כלולות.

יום 6

שמורת דנאלי - טלקיטנה (Talkeetna)- אנקורג'

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לטיול דרומה, לכיוון אנקורג', ובדרכנו נבקר בעיירה הקטנה והקסומה טלקיטנה (Talkeetna). העיירה הקסומה מורכבת מבתי עץ בלב אזור יערות, ומליאת בתי קפה מסעדות ומוזיאונים חיים. העיירה התפרסמה בזכות היותה מרכז לוגיסטי של מטפסי ההרים באזור. עוד מספרים שזהו המקום שהיווה השראה לתכנית הטלוויזיה "חשיפה לצפון".

מטלקיטנה יוצאות משלחות של מטפסי ההרים במטוסים קלים אל מנחתים משם הם יוצאים לטפס אל פסגת הדנאלי הידוע בשמו הקודם הר מקינלי, הפסגה הגבוהה ביותר בצפון אמריקה (6095 מ').

פעילות אופציונלית למעוניינים (תלוי אם מזג האוויר יאפשר זאת): נצא בטיסה במטוסים קלים לצפות מן האוויר בהרים הגבוהים של רכס הרי ה-Alaska Range, ההרים הגבוהים ביותר באלסקה, ונוכל להשקיף מלמעלה על עמקים שיצרו קרחונים, על הרים נישאים ועל צוקי סלעים תלולים היוצרים את הנוף המדהים ולהתרשם מהדרו של הר דנאלי עצמו. אם תנאי מזג האוויר יאפשרו זאת ננחת על מנחת הקרחון בין צוקים לבנים ומלאי הוד המובילים אל הפסגה.

כשמראותיו של טיול הטיסה עדיין בראשינו, נמשיך דרומה לאנקורג' ולהעברה לבית המלון שלנו.

הגאוגרפיה של אלסקה
יום 7

אנקורג'- שמורת קאטמאי Katmai National Park)) וצפייה בדובים

היום הוא אחד משיאי הטיול!

שמורת קטמאי מעברו המערבי של מפרץ קוק היא אחד המקומות הטובים בעולם לצפות בדובים בטבע. בחודשי הקיץ עולים דגי הסלמון בהמוניהם מן הים אל מי הנחלים המתוקים בחזרה אל המקומות בהם בקעו אל העולם. המטרה היא להטיל את ביציהם למען הדורות הבאים. הדובים מגיעים בעקבותיהם לדוג את הדגים ולהתעטף בחגורות שומן שיעזרו להם לעבור בשלום את החורף הבא. נצא בטיסה במטוס ימי קל המאפשרת תצפית על קו החוף ההררי של השמורה. הטייסים עוסקים במעקב יומיומי אחרי ריכוזי הדובים, אשר משתנים לאורך העונה בהתאם להגעת דגי הסלמון. הטייסים יבחרו היכן להנחית את מטוסם.

נראה את מפלי ברוקס המפורסמים (Brooks Falls) ונתמקם על רמפות מיוחדות שנבנו בטווח קרוב מאוד לדובים הבאים לכאן בחודשים יולי- אוגוסט (הדובים אינם אגרסיביים כלפי בני אדם). נראה את הדגים המזנקים במעלה הזרם ואת הדובים הממתינים להם במעלה המפלים. נעקוב אחר הדובים ונלמד על אורחות חייהם בעזרת הרינג'רים של השמורה.

צפייה מקרוב במלחמות הזכרים על שטחי הדיג הטובים היא חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת שתיזכר לשנים רבות 🙂  בתום יום מרתק ורב חוויות נשוב בטיסה מהשמורה למנחת המטוסים וממנה ניסע למלוננו באנקורג'.

יום 8

אנקורג'

אנקורג'  ((Anchorage, הינה העיר הגדולה והחשובה ביותר באלסקה. אנקורג' החלה להבנות ב-1914 כדי לספק מגורים לעובדי מסילת הברזל שנסללה באותם ימים ומאז צמחה במהירות ונהפכה לעיר הגדולה והמאוכלסת באלסקה עם 300 אלף תושבים שהם כ-40 אחוז מתושבי המדינה כולה.

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסייר בעיר הגדולה ביותר באלסקה והמרכז הכלכלי של המדינה.

נבקר במוזיאון אנקורג'(Anchorage Museum) , להיסטוריה ואמנות, ובו תערוכות של אומנות ילידית שימושית ותערוכות של אנתרופולוגיה והיסטוריה של אלסקה.

נמשיך ונסייר במרכז העיר, הבנויה ברחובות אורך ורוחב כנהוג בערים אמריקאיות.

לינה באנקורג'.

יום 9

סיוורד (Seward) ושייט בשמורת הטבע של פיורד קינאי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיירה סיוורד. העיירה נקראת על שמו של מזכיר המדינה בתקופת הנשיא לינקולן שלחם על רכישת אלסקה מהרוסים בשנת 1867. סיוורד  נוסדה בשנת 1903 ומונה כיום 3000 תושבים. מיקומה בסמוך להרי Chugach ליד שמורת הטבע המפורסמת קנאי פיורדס (Kenai Fjords) הופכים אותה למרכז תיירותי חשוב.

נשוט בשמורת הטבע של פיורד קינאי Kenai Fjords)) ונהנה מהאפשרות לראות את מגוון החיות, ואולי אף ליוויתנים אם יתמזל מזלנו. בהתאם לתנאי מזג האוויר, נוכל לצפות בשבירת הקרחונים והתנפצותם של גושי קרח כבירים בחבטה לתוך המים הקפואים.

בשעות אחה"צ ניסע לנמל ונעלה להפלגה בספינת סלבריטי מילניום Celebrity Millennium להפלגתנו לאלסקה.

ארוחת בוקר כלולה, ארוחת ערב ולינה באנייה.

 בכל מקום בו האנייה תעגון במהלך השייט נרד לטיולים ואטרקציות, אותם כללנו במחיר הטיול.

במהלך ההפלגה נהנה מאנייה ברמה גבוהה, נבלה בשלל מתקני האונייה, נהנה מאוכל משובח המוצע באנייה על בסיס פנסיון מלא ונצפה בנופים המרהיבים שהשייט הזה מציע למטיילים.

יום 10

קרחון הוברד (הפלגה)

היום נזכה לצפות במראה מרהיב, אחד מהמראות היפים ביותר-  קרחון הוברד המרשים (לא יורדים מהאנייה, ניתן להגיע לקרחון רק דרך הים). אורכו של קרחון ענק זה הוא 122 ק"מ והוא אחד הקרחונים  היחידים בעולם הממשיכים  להתקדם באופן רציף במאה השנים האחרונות.
נצלם קרחון מרהיב זה מכל זווית אפשרית ונמשיך בהפלגתנו לעבר העיר ג'ונו, אליה נגיע למחרת בבוקר. ארוחות על בסיס פנסיון מלא באנייה ולינה באנייה.

יום 11

ג'ונו, אלסקה (Juneau)

הבוקר נעגון בעיר ג'ונו  (Juneau) בירת אלסקה. זוהי הבירה היחידה בעולם אליה לא ניתן להגיע בדרך היבשה אלא בטיסה או שייט בלבד. העיר נוסדה בשנת 1881 ומשתרעת על שטח עצום של 8430 קמ"ר (שניה בגודלה בארצות הברית) הכולל עשרות איים המחוברים ביניהם בגשרים באזור שהיה מוקד לגילוי זהב. כיום מונה העיר 31,000 איש (שניה בגודל האוכלוסיה לאחר אנקורג'). העיר משופעת בנופי מים, יערות וקרחונים.

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מלהיב (הכלול במחיר הטיול ) משלב בין שייט הרפתקה לצפייה בליווייתנים וביקור בקרחון מנדנהול ((Mendenhall Glacier .

נתחיל את הסיור באחד מפלאי הטבע של אלסקה המוכר בכל העולם – קרחון מנדנהול. במרכז המבקרים נתפעל מהפלא האקולוגי השברירי ועוצר הנשימה. הקרחון המרשים שאורכו כ-20 קילומטר ורוחבו כשני קילומטרים וחצי, גולש לעמק מהר מנדנהול והוא הקרחון הגדול והסלעי ביותר שניתן להגיע אליו ברכב. נלך לנקודות התצפית הרבות על הקרחון ונוכל להצטלם בטווח נגיעה ממנו. כן נבקר במרכז המבקרים בו נראה סרט קצר ונצפה במוצגים שונים הקשורים להתהוות הקרחון והחי והצומח הקשור אליו.

לאחר מכן ניסע למפרץ אוק  (Auke Bay) ובו נעלה על סירת קטמרן המונעת בסילון מים. נפליג במעבר סטפן (Stephen’s Passage), אתר אכילה מועדף של הלווייתנים גדולי הסנפיר (humpback whales) ונצא לשיט בן כשעתיים וחצי במימיו משובצי האיים של מעבר סטפן בחיפוש אחר לווייתנים גדולי סנפיר וחיות בר נוספות של האזור. במהלך השייט ננסה לצפות בלוויתנים וכמו כן, נלמד על החיות שמאפיינות את האיזור ובהן  קטלנים (killer whales), אריות ים (sea lions), פוקניים (porpoises), פוקות מפרץ (harbor seals), עיטמים לבני ראש (bald eagles) ועוד.

במהלך השייט יוגשו לנו כריכי בייגל עם גבינת שמנת וסלמון עם קלחי תפוזים, תה וקפה (כלול במחיר).בתום סיורנו אחה"צ נשוב לאנייה להמשך ההפלגה.

ארוחות על בסיס פנסיון מלא באנייה ולינה באנייה.

יום 12

סקאגווי, אלסקה (Skagway)

עם בוקר, נעגון מול הרציף של העיירה הציורית סקגווי, הממוקמת בלב יערות עבותים בקרבת קרחונים ומפלי מים שוצפים.
בתום ארוחת בוקר טובה, נערוך סיור בעיירה ונעלה לנקודות גבוהות אשר תאפשרנה לנו תצפיות יפות על העיר ועל המפלים המרהיבים באיור.

בהמשך נבקר במוזיאון המקומי המתעד את תקופת ה"בהלה לזהב" באזור ובבית הקברות ההיסטורי. לסיומו של הביקור נשאיר לכם גם זמן פנוי לשוטטות חופשית וקניות.

בשעות אחר הצהריים נשוב לאוניה.

ארוחות על בסיס פנסיון מלא באנייה ולינה באנייה.

יום 13

מיצר הקרח אייסי סטרייט פוינט (Icy Strait Point)

הבוקר האנייה תעגון במיצר הקרח אייסי סטרייט פוינט ( Icy Strait Point) ואנו נצא לסיור ביקור בהונה (Hoonah). ביקור בכפר הדייגים הונה יחזיר אותנו אחורה בזמן. המדריך שלנו יתאר את מורשתם של בני הקהילה המגובשת שבכפר ואת מסעם הארוך מבית אבותיהם שבגליישר ביי (Glacier Bay). נלמד על שורשיה של קהילת חוטבי העצים והדייגים, המתגוררת בסמוך לחוף, על ריקודיהם השבטיים והמיתוסים התרבותיים שלהם.

בצהריים נשוב לאנייה.

ארוחות על בסיס פנסיון מלא באנייה ולינה באנייה.

יום 14

קצ'יקאן (Ketchikan)

הבוקר נעגון בעיירה הציורית קצי'קאן (Ketchikan) הנמצאת בנקודה הדרומית ביותר של "המעבר הפנימי" (Inside Passage) והעיר הראשונה באלסקה בה פוגשים כשמפליגים צפונה ולכן מכונה "העיר הראשונה". קצי'קאן נוסדה בשנת 1885 כמרכז לתעשיית דגי סלמון ובהמשך נודעה כבירת תעשיית שימורי הסלמון העולמית. כיום קצי'קאן מהווה מרכז תעשיית עץ ומוקד משיכה לתיירים.
לאחר שנרד מהאנייה נסייר במרכז העיר המשוחזר הכולל רחוב היסטורי בנוי מעץ שלאורכו חנויות ציוריות. נבקר בביתה של דולי- "המדאם" המפורסמת ביותר של העיר ובהמשך נלך על הטיילת הנמתחת לאורך החוף ממנה תצפית יפה על העיר ושלטים המתארים את ההיסטוריה שלה.

מכאן ניסע באוטובוס מקומי לכפר הטוטם סאקסמן (Saxman) בו נוכל לחוות את תרבות החיים של הילידים בדרום-מזרח אלסקה בימינו בהתבוננות באוסף הגדול בעולם של עמודי טוטם אותנטיים. מדריך הטיול יספר לנו על ההיסטוריה של הילידים, על אמנותם ועל אורח החיים של אבותיהם. המדריך יסייע לנו לחשוף את המסתורין האופף את עמודי הטוטם ההדורים והרמים הניצבים כזקיפים המשקיפים על הדור הנוכחי. בתום הסיור נשוב לאנייה.

ארוחות על בסיס פנסיון מלא באנייה ולינה באנייה.

יום 15

הפלגה במעבר הפנימי מאלסקה אל קנדה

היום נשוט ב"מעבר הפנימי" (Inside Passage) שהוא נתיב המים המחבר בין לאלסקה לקנדה. נפליג בין איים ציוריים כשברקע נופי מים ויערות. במהלך היום נתכנס להרצאה על אלסקה מהמדריך שלנו ונהנה מנופש ופעילויות באנייה. נוכל להינות מהבריכה, חדר כושר, אולם קריאה, קזינו ועוד. ארוחות על בסיס פנסיון מלא באנייה ולינה באנייה.

ימים 16-17

פרידה מהאניה- ונקובר - הטיסה בחזרה לארץ

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהאנייה ונצא לסייר בונקובר.

ונקובר ממוקמת על שפת האוקיאנוס השקט ועקב כמות המשקעים המרובה, זאת אחת הערים הירוקות והיפות ביותר בצפון אמריקה. האוכלוסייה המגוונת הפכה את העיר, השלישית בגודלה בקנדה, לקוסמופוליטית וציורית.

במסגרת סיורנו בעיר, נגיע למרחביו הירוקים של פארק סטנלי, הריאה הירוקה החשובה ביותר של ונקובר ואחד הפארקים הגדולים בצפון אמריקה, שבו מגרשי משחקים, גן חיות, אקווריום, שבילי הליכה ורכיבה וגם אוסף עמודי טוטם (Totem Poles) מפורסם.

בשעות הצהריים נועבר בהעברה קבוצתית לנמל התעופה הבינלאומי של ונקובר ממנו נמריא לפרנקפורט וממנה לארץ.

ננחת בתל אביב בשעות הערב עייפים אך מרוצים לסיומו של טיול מדהים.

 • יום צפייה בדובים בשמורת קטמאי (Katmai National Park): כולל טיסות במטוסים קלים הלוך וחזור מאנקורג'.
 • טיסה במטוסים קלים מצ'יטינה אל מקארתי לטיסה נופית לאורכו של הרכס המרשים בשמורת רנגל סט אליאס וביקור בעיירה מקארת'י ובעיירה קניקוט.
 • טיסה במטוסים קלים ממקארת'י בטיסת נוף יפהפיה, אל העיירה צ'יטינה.
 • שמורת הטבע דנאלי , המשתרעת על שטח עצום שגדול מעט ממדינת ישראל, כ-24 אלף קמ"ר, ובו אפשר לפגוש את עולם החי העשיר של אלסקה.
 • סיור במפעלי העיבוד הנטושים של מכרות קניקוט.
 • ביקור בעיירה הקטנה טלקיטנה (Talkeetna).
 • בג'ונו: שייט הרפתקה בסירת קטמרן לתצפית על לווייתנים וביקור באחד מפלאי הטבע של אלסקה המוכר בכל העולם - קרחון מנדנהול (Mendenhall Glacier) .
 • סיור בכפר הטוטם סקסמן המשקף את אורח החיים של הילדים בימינו תוך שימור מסורתם.
 • שייט על בסיס פנסיון מלא באנייה Celebrity Millennium למשך 8 ימים, 7 לילות, כולל סיורי חוף. בחלק היבשתי: 6 ארוחות בוקר וארוחת צהריים אחת.
 • ביקור בהונה (Hoonah), בכפר הגדול בעולם של בני הקלינקיט וחיבור למקומיים ללמידה על עברו העשיר של הכפרביקור בסקאגווי - סיור בעיירה ונעלה לנקודות גבוהות אשר תאפשרנה לנו תצפיות יפות על העיר ועל המפלים המרהיבים באזור.
 • ביקור באנקור'ג ובמוזיאון אנקורג'.
 • סיור בונקובר.
 • טיסות בינלאומיות ופנימיות מתל אביב לאנקור'ג ומוונקובר לתל אביב, וטיסות במטוסים קלים כמפורט בתכנית הטיול.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

הציגו לנו רק מבצעים!

דגשים מיוחדים

מחיר הטיול כולל:

טיסות בינלאומיות ופנימיות מתל אביב לאנקור'ג ומנקובר לתל אביב, וטיסות במטוסים קלים כמפורט בתכנית הטיול.
אירוח למשך 8 לילות בבתי מלון או לודג'ים מדרגה ראשונה ומדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים סטנדרטים, עם שירותים צמודים (למעט בקניקוט), בהתאם לרשום בתכנית הטיול או בדרגת תיירות דומה. לתשומת לבכם בעיירה קניקוט, בו נלון לילה אחד, נלון בלודג' נקי ומסודר אך השירותים והמקלחת הינם במסדרון והינם משותפים.
כל תכנית הסיורים המלאה המפורטת בתכנית הטיול.
שייט על בסיס פנסיון מלא באנייה Celebrity Millennium למשך 8 ימים, 7 לילות, כולל סיורי חוף. באנייה- פנסיון מלא (אין ארוחות בסיורי החוף למעט המתואר בתוכנית הטיול). בחלק היבשתי: 7 ארוחות בוקר וארוחות צהריים אחת.
מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ.
דמי רישום וטיפול.
תשר לנותני השירות השונים בחו"ל
הדרכה בעברית, מותנית ברישום של מינימום 16 איש.
מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל:

ארוחות, אלא אם צויינו בתכנית הטיול.
שתי פעילויות אופציונליות במהלך הטיול: *טיסה במטוס קל מטלקיטנה מעל שמורת דנאלי, כולל נחיתה על מנחת הקרחון (תתקיים רק אם מזג האוויר יאפשר זאת) בעלות 375$ לאדם. יש להזמין מראש בעת הרישום לטיול. *הליכה וסיור על פני קרחון רוט Root, מצויידים בקרמפונס (נעליים וסוליות ממוסמרות), קסדות ומקלות הליכה, ובליווי מדריכים מקצועיים בעלות 95$ לאדם. יש להזמין מראש בעת הרישום לטיול.
הוצאות אישיות (טלפון ,קניות, וכיו"ב).
ביטוח רפואי ומטען.
המחיר אינו כולל מיסי נמל מקומיים בשדות התעופה בחו"ל באם יהיו.
המחיר אינו כולל אשרות כניסה לארה"ב ולקנדה.

לתשומת לבכם:

מסלול השייט וסדר הביקורים, עלולים להשתנות בהתאם לתנאי השטח, נסיבות שונות ומזג האוויר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להיצמד לתכנון המקורי, תכנית זו עלולה להיות נתונה לשינויים רבים אשר אינם נתונים לשליטתנו, כגון אילוצי מזג אוויר, עבודות בכביש וכו'. התכנית בפועל תיקבע ע"י קברניט האנייה ו/או מנהל ההפלגה ו/או מדריכי הטיול בהתאם לתנאי מזג האוויר, תנאי השטח, נסיבות שונות ומכל סיבה שהיא ע"פ שיקול דעתה הבלעדי של אקו.
קבוצה וצוות: 16-26 מטיילים, ומדריך ישראלי מצוות "אקו". הטיול וההדרכה על ידי מדריך מצוות אקו- מותנים במינימום 16 נרשמים.
חיסונים: יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית או מרפאות מטיילים לקבלת ייעוץ.
דרכון: דרכון תקף לחצי שנה כולל אשרות כניסה לארה"ב ולקנדה. עליכם לוודא כי בדרכונכם שני דפים ריקים לפחות.
טיסות: ע"פ מדיניות חברות התעופה, בטיסות קבוצתיות לא ניתן לבצע הושבה מראש. חלק מחברות התעופה מאפשרות לבצע הליך בידוק אישי (צ'ק אין) באינטרנט 24 שעות לפני הטיסה ובמסגרתו לבחור מושב בטיסה. על המטייל להיכנס לאתר חברת התעופה הרלבנטית ולבצע זאת בעצמו. במקרים בהם אין חברת התעופה מאפשרת זאת 24 שעות לפני הטיסה, על המטייל להגיע לנמל התעופה מוקדם מספיק (כשלוש שעות לפני הטיסה) אם ברצונו להגדיל את אפשרות הבחירה, ולבחור לעצמו ולמי שמטייל עמו מושבים סמוכים. יודגש כי כל נושא ההושבה בטיסות אינה באחריות אקו, ואקו כפופה למדיניות ההושבה הקבוצתית של חברות התעופה השונות. כרטוס מוקדם (לא בכל החברות זה אפשרי), שינוי מועד יציאה או חזרה, שדרוג למחלקת עסקים, בחירת מושבים מועדפים ושירותים אישיים נוספים הנוגעים לתעופה, אם וככל שניתן להציעם בטיול זה, יוכלו להתבצע, בכפוף למדיניות חברות התעופה, בעלות נוספת ומשתנה הכוללת את מחיר חברת התעופה ודמי הטיפול. לצורך שירותים אלו אנא פנו אל הנציג המטפל בכם באקו.
דרכון: דרכון תקף לחצי שנה כולל אשרות כניסה לארה"ב ולקנדה. עליכם לוודא כי בדרכונכם שני דפים ריקים לפחות.
התמונות להמחשה בלבד והן באדיבות הספק ו/או המטייל שמואל קרן.
על הדרכון להיות בתוקף חצי שנה מיום היציאה. עליכם לוודא כי בדרכונכם 3 דפים ריקים לפחות לצורך חתימות במעברים השונים.
דרושה אשרת כניסה לארה"ב (אלסקה הינה חלק מארה"ב). את האשרה יש להסדיר ישירות ובאופן עצמאי מול שגרירות ארה"ב, דרך אתר האינטרנט של השגרירות. מומלץ להגיש את בקשת האשרה מוקדם ככל האפשר (לפחות 3 חודשים לפני יציאת הטיול). במידה ותידרש עזרה - נא לפנות למשרדנו. במהלך הטיול נצא ונכנס לסירוגין מארה"ב. שימו לב ובדקו שבאשרת הכניסה לארה"ב (הויזה) מצויין שיש אפשרות ליותר מכניסה אחת לארה"ב. לבעלי דרכון זר: יש להגיש בקשה לאישור כניסה מרשות ההגירה של ארה"ב./http://www.cbp.gov/xp/cgov/travel/id_visa
דרושה אשרת כניסה לקנדה: לשם כניסה לקנדה נדרש רישום מוקדם באמצעות האינטרנט לכל המגיעים לקנדה דרך האוויר והים. הרישום יתבצע אך ורק באתר האינטרנט: http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta-start.asp נדרש תשלום של 7 דולר קנדי לנוסע/ת באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי בלבד, וציון כתובת מייל אליו תשלח תשובה חוזרת מהשגרירות. האישור בתוקף ל 5 -שנים או עד החלפת הדרכון )אם תחליף את דרכונך מכל סיבה כל שהיא מרגע הרישום ועד לרגע היציאה מהארץ האיישור יבוטל!) ביצוע הבקשה וקבלת האישור מבוצעים כולם דרך אתר האינטרנט לפי הרשום למעלה ועליכם לבצע זאת באופן עצמאי. את האישור מהשגרירות יש להדפיס ולהגיש במפגש הקבוצה (כשבועיים לפני יציאת הטיול) ועל כן הנכם נדרשים לבצע זאת כחודש לפני היציאה מהארץ. לאקו אין כל אחריות בנושא זה – אנא היו מודעים לכך.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

הגאוגרפיה של אלסקה

אלסקה היא המדינה הגדולה ביותר בארה"ב, מספר תושביה קטן יחסית (היא המדינה הפחות צפופה מכל מדינות אמריקה […]

לקמצ'טקה וחזרה – המשלחת הישראלית הראשונה לקמצ'טקה

יצאנו חבורה של מטיילים ותיקים ומנוסים, כמדי שנה, למסע רגלי אל מקום חדש ונידח. היעד הפעם היה […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול מקיף באלסקה בשילוב שייט חלומי באניית פאר

טיולי שייט בקבוצות

כולל צפייה בדובים בשמורת קאטמאי | 17 יום