טיול שייט לגרינלנד והאי באפין, קנדה

טיולי שייט בקבוצות

בהדרכת דנדן בולוטין | 16 יום

הצטרפו למסע ייחודי וחלוצי בחוף המערבי הפראי של גרינלנד ובאפין, האי הגדול ביותר בקנדה, בהדרכתו של ותיק  המסעות לקטבים. זהו מסע חדש ומרתק בהדרכתו של דנדן בולוטין, מדריך ותיק ומנוסה במסעות לקטבים. נשוט  בספינה Albatros Ocean ונגלה את גרינלנד המערבית והאי באפין בנונאווט, קנדה. נסייר בערי הבירה ונפגוש את  התושבים החברותיים בעיירות ובכפרים הציוריים. נחקור את הטבע הארקטי המרהיב על קרחוניו והפיורדים שלו.  

נתחיל את המסע בקנגרלוסואק, גרינלנד המערבית. משם נפליג לקאנגאמיוט, התיישבות קטנה ועשירה במסורת  ותרבות. משם נבקר בקרחונים המרהיבים של אוויגהדספיורד, לפני שנמשיך אל נוק, בירת גרינלנד. נחצה את מצר דיוויס  לאיקאלוויט, בירת נונאווט. נפגוש את המקומיים ונחווה את תרבות האינואיט המעניינת. נבקר באיי לואר סאוויג',  מונומנטל וליידי פרנקלין, שם נפגוש את עולם החי הארקטי. נמשיך אל פנגנירטונג, אחת מהקהילות הידועות ביותר של  נונאווט, החיה בליבו של נוף טבעי מרהיב.  

נחזור לגרינלנד. ניסע לעיר השנייה בגודלה, סיסימיוט, ונמשיך צפונה אל מפרץ דיסקו המכוסה בשלג כל השנה. נטייל  בהרים המרשימים של קקרטרסואק, ובפיורד באילוליסאט. נחזור לקנגרלוססואק דרך הכפר סרפנגוויט, שם נלמד על  החיים בהתיישבות גרינלנדית מסורתית. 

מסלול הטיול

יום 1

הגעה לרייקיאוויק איסלנד

טיסה מישראל דרך יעד ביניים לרייקיאוויק, איסלנד.

יום 2

טיסה מרייקיאוויק לקאנגרלוססואק, יציאה לשייט

נעלה למטוס שלנו ברייקיאוויק, איסלנד, ונטוס לקאנגרלוססואק (Kangerlussuaq) שבגרינלנד. 

לאחר ההגעה לקאנגרלוססואק , ניסע אל הנמל הקטן הממוקם מערבית לשדה התעופה, שם תחכה לנו הספינה  Albatros Ocean. סירות הזודיאק יעבירו אותנו אל הספינה. לאחר צ'ק אין ותרגיל ביטחון, נאכל ארוחת ערב על רקע  הנוף המרהיב של מפרץ קאנגרלוססואק, שאורכו 160 קילומטר. 

יום 3

קאנגאמיוט ואוויגהדספיורדן, גרינלנד

ביום השני של המשלחת נגיע לכפר הקטן קאנגאמיוט (KANGAAMIUT), הישוב המצולם ביותר במחוז. המקום מוקף  במים קרים ועשירים ואזור בר מרהיב. החיים בקאנגאמיוט זורמים בקצב איטי יותר, ותושבי המקום חיים עדיין לפי  המסורת, מתפרנסים מציד ודיג. נטפס אל מסלול ההליקופטרים בראש הגבעה ונצפה על הנופים המרהיבים של העיירה  והפיורדים הסמוכים. נכיר תושבים חביבים שיסבירו לנו על מנהגי המקום וגם יחשפו אותנו לאומנות המקומית. אמני  קאנגאמיוט ידועים בגרינלנד כולה, וניתן לראות חלק מהיצירות היפהפיות שלהם במוזיאון הקטן שבעיירה.  

בצהריים, נפליג אל פנים אוויגהדספיורדן (Evighedsfjorden), אחד מהפיורדים העמוקים באזור. משמעות השם הדני  'אוויגהדספיורדן' היא 'פיורד הנצח' בגלל גודלו של המפרץ. אוויגהדספיורדן משתרע לאורך של כ100- ק"מ ומחלק את  הקרחון הגדול שמכסה את רוב השטח שבין נוק (Nuuk ) לסיסימיוט (Sisimiut) – שתי הערים הגדולות ביותר בגרינלנד.  נשוט בסירות זודיאק מול הקרחון אוויגהדס. שימו לב לגושי הקרח המתנתקים מהקרחון ולציפורי הגילמוט במושבות  הציפורים הסמוכות.  

יום 4

נוק, גרינלנד

נוק (Nuuk) היא התמזגות של עולמות שונים: בתי עץ מסורתיים לצד גורדי שחקים מודרניים. היא הבירה המרשימה  והמגוונת של גרינלנד, תוססת ומלאת חיים. האזור שסביב נוק הוא אחד מהאזורים העתיקים ביותר עם תרבויות בנות  אלפיים שנה ויותר. הגרינלנדים הקדומים הגיעו מאיסלנד לפיורדים הירוקים של נוק בסביבות המאה ה,1- אך יישוביהם  נכחדו כמאה שנה לאחר מכן. ב- 1728 הגיע לאזור המסיונר הדני הנס אגדה. הוא הקים את נוק וקרא לה "גודתהוב"  ("תקווה טובה"). המאה ה- 20 הביאה עימה את הציביליזציה הדנית, ששינתה את פני העיר לצמיתות.  

בנוק, נבקר במוזיאון הלאומי ונכיר את ההיסטוריה העשירה של האי. נחקור את התרבות המקומית במרכז התרבות  המודרני של העיר ונתרשם מהאמנות הגרינלנדית בחנויות הייחודיות. לא סתם התושבים הגאים קוראים לעיר – "נוק יורק".  

יום 5

יום בים, חציית מצר דיוויס לכיוון המערב

מצר דיוויס, המפריד בין החלק הדרום- מערבי של גרינלנד לבין החלק המזרחי של נונאוויט, נקרא על שמו של ג'ון דיוויס.  דיוויס היה מגלה ארצות אירופאי לאזור כדי למצוא את המסלול הצפון-מערבי. האזור שימש גם ציידי לווייתנים אירופאיים  בגלל להקות הלוויתנים הרבות שהתגוררו שם. בגלל הגאות הגבוהה של המים והקרח הכבד בחורף, הגישה לאזור  הייתה מאתגרת. כיום, כלי השיט המודרניים כמו ה"אושן אלבטרוס" בו נשוט יכולים לנווט במים בקלות. 

ניהנה מיום מרתק ביום עם מגוון פעילויות. נוכל להצטרף לצוות המשלחת המיומן באולם ההרצאות ולהאזין להרצאות  מעוררות השראה על ההיסטוריה, עולם החי והצומח, הגאולוגיה והתרבות של האזור. למעוניינים, ניתן ליהנות מעיסוי  בספא של אלבטרוס או להתבונן בציפורים הימיות המתרוממות לאוויר כאשר "אושן אלבטרוס" דוהרת על גלי מצר דיוויס.  

יום 6

איקלוויט, נונאווט, קנדה

איקלוויט (Iqaluit) שמשמעה "הרבה דגים" היא הבירה המסחרית של נונאווט (Nunavut). היא נמצאת בצד המערבי של  מצר דיוויס, שהוא הרבה יותר קר מהצד המזרחי. לכן הנוף מסביב לאיקלוויט צחיח יותר. עם זאת, לאזור הפראי הזה יש  יופי משלו. האזור שימש כשטח דיג עשיר עבור קבוצות אינואיט נוודיות לאורך אלפי שנים לפני הגעתם של האירופאים  הראשונים שחיפשו את המסלול הצפון- מערבי. ההתיישבות של איקלוויט הוקמה על ידי חברת מפרץ הודסון. היא  התרחבה במהלך מלחמת העולם השנייה, כאשר ארה"ב בנתה מנחת למטוסים שעברו מעל לאטלנטיק. השירותים  והאוכלוסייה באזור התרחבו כאשר ארה"ב ואחר כך קנדה השקיעו באזור.  

איקלוויט היא העיר הגדולה ביותר בנונאווט וביתם של כ8,000- תושבים. היא המרכז המנהלי, החינוכי והתחבורתי של  נונאווט, והיא עשירה בהיסטוריה ובתרבות. שימו לב לקתדרלה שנבנתה בצורת איגלו כדי להתמודד עם התנאים  הקיצוניים של החורף ולפסלים המרהיבים. עם שילוב ייחודי של תרבות קנדית ואינואיטית, איקלוויט היא עיר מרתקת  מבחינה תרבותית, בה פוליטיקאים יושבים על כיסאות עור שפן בפרלמנט של הטריטוריה.  

שייט במערב גרינלנד
יום 7

איי לואר סוו יג', נונאווט, קנדה

איי לואר סוויג‘ (Savage Lower) הם קבוצה של איים טרשיים הממוקמים בפתח מפרץ פרובישר (Frobisher), המפרץ  האדיר המוביל אל איקלוויט. הקרח, הרוח והים חרטו שני ערוצים עמוקים באיים הללו. למרות שהנוף טרשי, הוא מעניין  בזכות השינויים הגיאולוגיים המתרחשים בו וזרמי המים החזקים. המים הללו הם מקום מועדף לחיות ארקטיות, שאנו  מקווים לראות במהלך השייט באזור.  

יום 8

האי מונומנטל והאי ליידי פרנקלין, נונאווט, קנדה

שני צוקים בודדים נישאים מהים בחוף הדרום-המזרחי של האי באפין (Island Baffin). אלה האיים מונומנטל (Monumental ) וליידי פרנקלין (Franklin Lady), שני אזורים עשירים בחיות בר. האי מונומנטל נקרא על שם המשלחת  של פרנקלין שנעדר באי. האי ליידי פרנקלין קרוי על שם אשתו של פרנקלין, שמימנה שבע משלחות בחיפוש אחרי בעלה  הנעדר – מסע שלא הניב תוצאות. 

הם רחוקים מאד מהיבשת ומכל התיישבות אנושית. רוב השנה הם מכוסים בקרח. מדובר באזור מקלט לדובי הקוטב  ואריות הים הנפוצים באזור, יחד עם המוני הציפורים הנודדות באיים הנידחים הללו. אלה הם אתרי התצפית הטובים  ביותר לתצפית על חיות ארקטיות, לכן כשנגיע לשם, הכינו את המצלמות ואת המשקפות! 

יום 9

פאנגנירטונג, נונאווט, קנדה

במים הרגועים של הפיורד העצום קגריואק (Kuugarjuaq), סמוך למפרץ קומברלנד (Cumberland), נמצאת פאנגנירטונג (Pangnirtung) אחד היעדים הציוריים ביותר באזור הארקטי. העיירה, המוקפת בקרחונים ואזורי טונדרה פסטורליים, אופיינית לכפרי אינואיט בקנדה.  

האינואיט המקומיים פגשו באירופאים לפני כ100- שנה בלבד. ההתיישבות החלה כנקודת מסחר של חברת הודסון,  וסביבה התפתחה העיירה המודרנית עם שירותים ממשלתיים. כיום, פאנגנירטונג מאכלסת כ1,500- תושבים. העיירה 

ידועה גם בזכות היופי הטבעי המרשים שלה (היא מכונה "שוויץ הארקטית"), וגם בזכות יוזמות התושבים המקומיים.  פרויקטים ממשלתיים קידמו את האומנות המקומית, ויצירות אמנות מהעיירה כמו פסלים, הדפסים ומוצרים מורכבים מבד מבוקשות ברחבי העולם – במיוחד כובע הפאנג האיקוני של נונאווט. 

יום 10

יום בים, חציית מצר דיוויס לכיוון מזרח

נחזור עם ה"אושן אלבטרוס" אל גרינלנד דרך מצר דיוויס וניהנה מיום בספינה עם שלל פעילויות והרצאות מיוחדות על  ההיסטוריה המקומית, עולם החי, הגיאולוגיה, התרבות ועוד.  

יום 11

סיסימיוט, גרינלנד

לאחר ארוחת הבקר, האושן אלבטרוס תגיע לעיר הצב עונית סיסימיוט (Sisimiut). עם 5,400 תושבים, זוהי העיר  השנייה בגודלה בגרילנד ואחת המעניינות ביותר. ההתיישבות כאן קיימת מאז 2500 לפנה"ס ומורכבת מגלי הגירה  מקנדה הארקטית. שרידים מתקופה זו כמו בקתות קש ומחנות אוהלים ניתן למצוא במרחבים העצומים שסביב סיסמיוט,  לרבות האי טלה הנמצא במרחק הליכה מהנמל.  

ב- ,1756 הרוזן יוהן לודוויג הולשטיין הקים כאן קולוניה וקרא לה "הולשטיינסבורג". הרובע העתיק של סיסימיוט כולל  בתי עירייה מאותה תקופה. בית העתיק ביותר נבנה בשנת .1756 אחד מהבניינים החשובים ביותר מבחינה תרבותית  הוא הכנסייה הכחולה שנבנתה ב- .1775 יש האומרים שזהו המבנה השמור ביותר בגרילנד, והמקום המושלם לגלות  את גרינלנד של פעם.  

כיום, סיסימיוט היא מרכז חשוב של חינוך ותעשייה, ומפעלים מקומיים מעבדים את רוב הדגים שנתפסו במדינה (תעשיית הייצוא הגדולה ביותר של גרילנד) מפעל עיבוד הדגים בנמל הוא מבין המתקדמים בעולם. ליד הנמל שוכן מרכז ה- KNI, החברה הממשלתית המספקת ליישובים הנידחים שירותים חיוניים.  

המרכז התוסס של סיסימיוט מציע הצצה לחיים המודרניים בגרינלנד, בה ציד כלבי ים נעשה בעזרת סמארטפונים. נסייר  בספדיסו (Spedjesø) ונצפה במיצג במרכז התרבותי של העיר. בערב נעזוב את סיסמיוט ונשוט במי הקרח של מפרץ. (Disko Bay) דיסקו 

יום 12

קקרטרסואק, גרינלנד

נעגון בנמל השוכן למרגלות ההרים הגבוהים של האי דיסקו. המקום נקרא גם "גודהבן" ("נמל טוב") בדנית, ובגרינלדית  הוא קרוי "קקרטרסואק" (Qeqertarsuaq)," האי הגדול". לאורך רוב ההיסטוריה המודרנית של גרילנד, זו היתה הבירה  הפוליטית והכלכלית של הצפון. זאת בגלל ציד הלווייתנים המשגשג באזור ותעשיית הקרח שהחלה במאה ה- .16  

לאחר שתעשיית הלוויתנים קרסה בתחילת המאה ה -20, גודהבן איבדה את כוחה הפוליטי וכל המשרדים הממשלתיים  עברו דרומה לנוק. העיירה נאלצה להמציא את עצמה מחדש. כיום ציד ודייג הם התעשיות העיקריים במקום, וגם  ההכנסות מתיירות גדלות. ספינות מגיעות לעיירה מידי יום בקיץ, ובחורף הגישה היא במסוק.  

הרי הבזלת האדומים והשחורים של קקרטרסואק שונים מהותית מהרי הגרניט המאפיינים את רוב גרילנד, והם עשירים  יותר. למרות המיקום מעל לחוג הארקטי, האפר הוולקני העשיר והמיקרו אקלים המתון של האזור הופכים אותו לירוק  ופורה יותר ביחס לשאר המדינה. מקומיים מהאזור מגיעים לאי בקיץ כדי לצוד ולאסוף עשבים ופטריות, ותצורות האבן  המרהיבות והחופים השחורים מושכים מבקרים מכל העולם. העיירה עצמה היא לרוב גרילנדית, עם בתים צבעוניים  וכנסייה ייחודית בצורת מתומן (שנבנתה בסגנון הנורבגי). עם מסלולי הליכה יפים ותושבים חברותיים, לעיירה יש הרבה  להציע. מכאן נשוט לאילוליסט (Ilulissat), העיר הגדולה ביותר במפרץ דיסקו ובירת הקרחונים העולמית. 

יום 13

אילוליסט, בירת הקרחונים העולמית

אילוליסט היא המקום שמושך את כל התיירים המגיעים לגרילנד. משמעות השם היא 'קרחונים'. אילוליסט ידועה בתור  בירת הקרחונים העולמית. אין עיר אחרת בעולם הנמצאת בנוף מרהיב כל כך. היא ממוקמת במרחק הליכה מהנמל,  בפיורד אילוליסט. היא מוקפת בקרחונים בגודל של בניינים הסמוכים זה לזה באופן שניתן לחצות אותם. פיורד הקרח של  אילוליסט משתרע לאורך 70 ק"מ ממפרץ דיסקו. מדובר בקרחון הגדול ביותר בעולם מחוץ לאנטרקטיקה, המהווה 10%  מכלל הקרח בהמיספרה הצפונית (מספיק מים כדי לספק את הצרכים השנתיים של כלל ארצות הברית). מסיבה זו, אילוליסט הוכרזה כאתר מורשת עולמית. העיירה המודרנית, שהחלה ממתיישבים אינואיטים, שגשגה במהלך 280  השנים שעברו מאז הקמתה. החוקר הארקטי האגדי קנוד רסמוסן נולד באילוליסט, ובית ילדותו משמש כיום כמוזיאון.  

במהלך הביקור נצא לטיול שייט עם קפטן ונתקרב לפיורד הקרח (אפציונלי). כמו כן, ניתן (בתשלום נוסף) לטייל באזור או לטוס מעל לפיורד.  

בערב נשוט לאורך הקרחונים העצומים בדרכנו לסרפנגואיט

יום 14

סרפנגואיט, גרילנד

סרפנגואיט (Sarfannguit), הממוקמת צפונה לחוג הארקטי, היא אחד מהכפרים הקטנים המנקדים את חופי גרילנד.  היישוב ממוקם בלב אתר מורשת אונסקו הודות למורשת הציד העתיקה של האינואיט והשרידים המתעדים את  היסטורית ההתיישבות של גרינלנד. למרות שבתי הקש ואוהלי העורות התחלפו בבתים מודרניים צבעוניים, אורח החיים  כאן השתנה מעט מאז שהאינואיט הגיעו לגרינלנד. הכבישים המקומיים הם נהרות וקרח, והים ממשיך להזין את  התושבים כפי שעשה במהלך אלפי השנים האחרונות.  

למרות המורשת העתיקה הזו, המקומיים בסרפנגואיט חיים בעולם המודרני, עם סמארטפונים, ווייפיי מהיר ולווין. רבים  מהתושבים נעדרים לתקופות ארוכות ויוצאים למסעות ציד ארוכים, אך אנו מקווים לשחק פוטבול עם אלה שנשארו בעיירה. בהצלחה

יום 15

עגינה, טיסה מקנגרלוסואק לרייקיאויק

בלילה נשוט לאורך הפיורד קנגרלוסואק (Kangerlussuaq) שאורכו 160 ק"מ. אחרי ארוחת בקר על הסיפון, ניפרד  מצוות הספינה ונשוט לחוף בסירות זודיאק. בגלל ההיסטוריה הצבאית של קנגרלוסואק ותפקידה הנוכחי כצומת טיסות, קנגרלוסואק מסורתית פחות לעומת המחוזות האחרים בסביבה. למרות שעדיין תוכלו לחוות חוויות תרבותיות בעיירה,  האטרקציה העיקרית היא הטבע הסובב את המקום. העיירה עצמה נבנתה על ידי הצבא האמריקאי בשנות ה.50 – עיירת  הנמל הקטנה הזו שימרה משהו מאווירת המלחמה הקרה. כאן תסתיים ההרפתקה הארקטית, ונטוס בחזרה לרייקיאויק,  איסלנד

יום 16

בחזרה הביתה

נצא בטיסה מתאימה מרייקיאויק דרך יעד ביניים באירופה לישראל 

  • טיול חלוץ ראשון המשלב ביקור במערב גרינלנד והאי באפין, קנדה
  • נחווה את תרבות האינואיט המעניינת
  • - תצפיות על חיות האזור הארקטי, וביניהן דובי הקוטב והטרף שלהם, כלבי הים.
  • נופי קרחונים ארקטיים בשילוב כפרים מסורתיים ועיירות מודרניות של בני האינואיט
  • שייט בפיורדים ובמפרצים בחיק הטבע הארקטי
  • דנדן בולוטין – מדריך מוביל של מסעות שייט הרפתקני לקטבים וטיולים מאתגרים נספים

צרו עימנו קשר


תאריכי יציאה ומחירים

הציגו לנו רק מבצעים!

תאריך יציאה תאריך חזרה מדריך שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות מס' ימים מבצע הרשמה
22/08/2024 06/09/2024 דנדן בולוטין Ocean Albatros לחצו לפירוט 16

בחרו בסוג התא על מנת לצפות במחירים הרלוונטים:

הרשמה
מחיר לאדם
סוג החדר
14990.00$
חדר בקטגוריה G תא ליחיד
16990.00$
חדר בקטגוריה B תא לזוג
14990.00$
חדר בקטגוריה C תא לזוג עם אופציה לשלושה.

דגשים מיוחדים

הערות:

מחיר מבצע מיוחד, מספר התאים מוגבל, על בסיס זמינות, כל הקודם זוכה.
כל התאים הנ"ל כוללים חדר שירותים ומקלחת פרטי, כספת, טלויזיה, מקרר, שקעי חשמל ו- USB
תוספת ליחיד – יש מלאי מוגבל של תאים ליחיד או מחיר ליחיד בתא זוגי כפול 1.75 או 2 בהתאם לרמת התא.
לפרטים נוספים על האונייה מוזמנים להיכנס לאתר דרך הכתובת הבאה: https://albatros-expeditions.com/ships/ocean-albatros

הטיול כולל:

טיסת צ'ארטר הלוך-חזור רייקיאויק – גרינלנד - רייקיאויק.
העברות משדות התעופה לאניה ובחזרה
14 ימים ו- 13 לילות בספינה אושן אלבטרוס בחדר זוגי עם שירותים פרטיים בקטגוריה הנבחרת
מדריך ישראלי דנדן בולוטין וצוות דובר אנגלית
הליכות בטבע ושייט בסירות זודיאק לפי התכנית
הדרכות והרצאות על ידי דנדן וצוות האניה
פנסיון מלא בספינה
קפה, תה וכיבודים אחר הצהריים בסיפון
קוקטייל קבלת קהל וקוקטייל פרידה
מיסים, ודמי AECO
סדנאות צילום מיוחדות לרבות לינק לתמונות, רשימת זנים ועוד

הטיול לא כולל:

חבילת טיסות מישראל לאיסלנד וחזרה כולל לינה וארוחות בבית מלון והעברות לפני ואחרי השייט (תוספת של 1750$)
ביטוח מטיילים וביטוח ביטול מכל סוג שהוא
סיורים ופעילויות נוספות שאינם כלולים בתכנית
תוספת יחיד בבית המלון – יימסר לחוד
ארוחות וכיבודים שאינם בסיפון מלבד קפה ותה
טיפים לצוות (אנו ממליצים על 150-200 דולר לכל המסע)
הוצאות אישיות.

תנאי הרשמה ותשלום:

מקדמה בסך 25% ממחיר השייט + חבילת הטיסות והמלונות בעת הרישום
השלמת כל התשלום עד 100 ימים לפני מועד ההפלגה

דמי ביטול:

מרגע ההרשמה ועד 100 ימים לפני היציאה: 25% דמי ביטול מהמחיר המלא
פחות ממאה ימים לפני ההפלגה: 100% דמי ביטול
בנוסף עלות ביטול טיסות בינלאומיות ופנימיות בהתאם למדיניות חברת התעופה.
במידה ונוסע אינו יכול לצאת להפלגה, הוא רשאי להעביר את הזכות לנוסע אחר במידה וניתן לבצע בזמן שנותר את כל הבדיקות וההכנות לקראת הטיול.

לתשומת לבכם:

הטיול בהדרכת דנדן בולוטין מותנה במינימום 15 נרשמים. אם יהיו פחות נרשמים, ההדרכה תינתן באנגלית ע"י מדריכיה המנוסים והמקצועיים של האונייה.
אנו מציעים חבילת טיסות בינלאומיות קבוצתיות )מותנה במינימום 10 נרשמים( או אישיות במסלול ת"א – ריקייאויק – ת"א וחבילת בתי מלון העברות וארוחות לפני ואחרי השייט.
כל הסיורים והעגינות תלויים במזג האוויר ובתנאי הים והקרח, וצוות הספינה יתחשב בהם כדי להבטיח את בטיחות המסע והנוסעים. בתנאים של מזג אוויר קשה ובשאר המסע ניתן ליהנות מהאזורים הפתוחים של הספינה הכוללים מסעדה, בר משקאות, ג'קוזי, וספרייה לבידור הנוסעים. המדריך וצוות המומחים של האונייה ישמחו לחלוק ידע רב בהרצאות במגוון נושאים, החל מהיסטוריית המסעות דרך ביולוגיה, גיאולוגיה וקרח, וכלה בעולם החי.
בכל מקרה של ביטול מצד הלקוח או ביטול עקב כח עליון, חברת "אקו" אינה אחראית להחזר הכספי. יש לרכוש פוליסת ביטוח מתאימה לצרכי ורצונות הלקוח. חברת "אקו" אינה עוסקת בביטוח טיולים. יחד עם זאת חברת "אקו" תשתדל אצל המארגנים בחו"ל לקבל עבורם החזרים אולם לא תוכל להבטיח קבבבלת החזר או חלק ממנו.

אודות הספינה:

האונייה Albatros Ocean The שטה למגוון יעדים בחוג הארקטי ובאנט ארקטיקה. היא נבנתה ב- .2023 היום הספינה מציעה מגוון של 94 חדרים וסוויטות מרווחות, רובן עם מרפסות, שירותים פרטיים ונופים הפונים אל החוץ. יש לה יכולות תמרון טובות ואווירה חברותית הקיימת באניות קטנות.

אודות המדריך

דנדן בולוטין דנדן גר בחווה בצפון הנגב. עוסק גם בחקלאות זיתים, מייצר את שמן הזית הכי טעים ואיכותי שיש, קקטוסים לפירות )קובו(. ובעיקר מנהל עם זוגתו לילך בית מחסה לחיות בר. טייל שנים ארוכות בדרום אמריקה, אפריקה וגם במזרח הרחוק. ערך מחקר צמחי תועלת בשימוש שבטים באמזונס במסגרת תואר שני באוניברסיטת תל- אביב. ערך סקר עם שני שבטים בנמיביה ובבוצואנה, השתתף בצילומי טלוויזיה דוקומנטריים ביערות הגשם באינדונזיה, ולאחרונה שוב ביערות הגשם של אקוודור. מסעות השייט שלו החלו ב- 2004 במסע ביאכטה במשך חודשיים לאנטארקטיקה ולג'ורג'יה הדרומית בו שחזר את מסעו האלמותי של סר שקלטון. בין לבין היה גם טיול בן חודשיים לגרינלנד ולשפיצברגן, וגם מסע קייאקים ארוך בפטגוניה עם קינוח באיי פוקלנד. אין ספק, דנדן הוא מגדולי הטיילים של דורנו, ואנו גאים בהיותו יועץ הטיולים של מחלקת השייט שלנו
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

טיול חורף לאיסלנד

עד כה, איסלנד נהנתה מגל אדיר של תיירות קיץ, ו"נסגרה" בחורף. אך בשנים האחרונות, מתעוררת גם תיירות […]

החוג הארקטי – ארץ הענק הלבן

בשדות הקרח העצומים של סוולברד, שם השמש אינה שוקעת במשך ארבעה חודשים, דובי הענק הלבנים עדיין שולטים. […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול שייט לגרינלנד והאי באפין, קנדה

טיולי שייט בקבוצות

בהדרכת דנדן בולוטין | 16 יום