איי סיישל

טיולי שייט באיי סיישל

ארכיפלג האיים באוקיינוס ההודי, ממזרח למדגסקר, נחשב לגן עדן עלי אדמות. יש כאן 115 איים, מהם רק 33 מיושבים. החופים המדהימים של סיישל נראים כאילו נלקחו מגלוית נוף יפה במיוחד, עם חול לבן, מי טורקיז צלולים, צמחייה טרופית וסלעי גרניט מרשימים שמזדקרים מן המים.  


מה נראה בזמן שייט באיי סיישל?

בסיישל יש הרבה מעבר לחופים יפים ומלונות יוקרתיים. האיים הם גן עדן לאוהבי טבע, עם יערות טרופיים שבהם גדלים עצי קוקוס, קינמון, עץ הלחם וטקמקה, שוניות אלמוגים מרשימות ומינים רבים של צמחים ובעלי חיים, חלקם אנדמיים לאיים. בין היתר אפשר להתרשם פה מעץ קוקוס הים, שלו הזרע הגדול ביותר בממלכת הצומח ואשר משקל פריו יכול להגיע ל-30 ק"ג. בסיישל אפשר לראות גם צבי יבשה ענקיים ומינים רבים של ציפורים, חלקם נדירים, ועופות ימיים כמו פריגטה ושחפיות.

מכל היופי הטבעי הזה אפשר להתרשם באופן הטוב ביותר בהפלגה חווייתית שעוברת בין האיים השונים, במפרצים חבויים, איי אלמוגים ולגונות קסומות.

טיול שייט באיי סיישל עם אקו טיולי שייט

הפלגה באיי סיישל, במגה יאכטה נוחה ואינטימית, מהווה את השילוב מושלם בין חופשה מענגת לאוהבי החיים הטובים לטיול טבע בשמורות נדירות ומקומות שרוב הנופשים לא מכירים ולא מגיעים אליהם – שמורות טבע פראיות עם צבי ענק, ציפורים ססגוניות ועוד. הוסיפו לכל אלה את החופים המושלמים, שמתאימים למנוחה, שחייה ושנרקול, ואת השווקים התוססים שבהם אפשר לפגוש את תושבי האיים ואת התוצרת המקומית ותבינו למה מדובר בהפלגה בגן עדן.