ספינת Mega Yacht Variety Voyager

מידע כללי

מגה-יאכטה חדשה, שאורכה 68 מטרים, מתאימה לאירוח של 72 נוסעים ב-36 תאים. ה-Variety Voyager, נבנתה ב- 2012, בהתאם לתקנות הבין-לאומיות העדכניות לבטיחות בים (SOLAS 2010) וזכתה להיתר מטעם RINA, המכון המלכותי לאדריכלות כלי שיט. על סיפון ה- Variety Voyager צוות של 33-32 נותני שירות. הבר והטרקלין של סיפון Ocean פתוחים ומציעים אזור ישיבה מוצל ואידאלי לקריאה, למנוחה, לשמיעת מוזיקה או לריקודים תחת כיפת השמיים. בסיפון Marina חדר ספא ובו שירותי עיסוי, סאונה ומכשירי כושר אחדים. בסיפון Sun ישנם כיסאות שיזוף מתכווננים, הזמינים למעוניינים להשתזף בנוחות מירבית, תוך הנאה מהמשקאות המוגשים בבר של סיפון Ocean. 28 מהתאים ממוקמים בסיפוני Marina ו- Riviera ו- 8 תאים נוספים הם תאים הממוקמים בסיפון Horizons. גודלם של התאים נע בין 16 לבין 20 מ"ר. התאים בסיפון Marina כוללים שני אשנבים, בעוד התאים בסיפוני Riviera ו- Horizon כוללים שני חלונות. כל התאים כוללים מיזוג ואוורור בשליטה אישית, לצד מיני-בר, טלוויזיה עם מסך שטוח ונגן DVD.
ספינת Mega Yacht Variety Voyager

נתונים טכניים

מפרט

השקה: 2012.
אורך: 68.00 מ'.
רוחב: 11.50 מ'.
שוקע: 3.5 מ'.
מהירות שיט: 13.00 קשר.
צוות: 32-33 איש.
נוסעים: 72 נוסעים ב- 36 תאים.
תאים: 36.

שרותים

טרקלין מרכזי: ממוקם בסיפון הראשי. מציע אזור ישיבה נרחב להנאה ולמנוחה וכן ציוד אודיו-ויזואלי למצגות.
המסעדות: המסעדה המרכזית ממוקמת בסיפון Horizons ומחופה זכוכית. המסעדה יכולה לאכלס 75 נוסעים היכולים לצפות בנופים בעוד הם סועדים. קיימת מסעדה נוספת בסיפון הפתוח, היכולה לאכלס 50 נוסעים, ומאפשרת לסעוד ארוחת בוקר, ארוחת צהריים או ארוחת ערב באוויר הפתוח. המזון מוגש לשולחן או מוצג בבופה.
הבר והטרקלין של סיפון Ocean: הבר והטרקלין הפתוחים ממוקמים בסיפון Ocean ומציעים אזור ישיבה מוצל ואידאלי לקריאה, למנוחה, לשמיעת מוזיקה או לריקודים תחת כיפת השמיים.
ספרייה צנועה ממוקמת ממש בסמוך לטרקלין ומציעה מגוון ספרים וכתבי עת.
חדר הספא: ממוקם בסיפון Marina ומציע שירותי עיסוי, סאונה ומכשירי כושר אחדים.
סיפון Sun: כיסאות שיזוף מתכווננים זמינים למעוניינים להשתזף בנוחות מרבית תוך הנאה מהמשקאות המוגשים בבר של סיפון Ocean.

סוגי החדרים

קטגוריה C

סיפון תחתון (מיטות טווין או מיטה כפולה). התאים בקטגוריה C ממוקמים בסיפון התחתון ומציעים שני אשנבים גדולים במיוחד וחדר רחצה. תאים אלה מצוידים במיזוג אוויר בשליטה אישית, בטלוויזיה עם נגן DVD, במקרר קטן, בכספת, בכלי אמבט וחלוקי רחצה
ובחיבור Wi-Fi (בתשלום נוסף).

קטגוריה B

סיפון תחתון/ראשי (מיטות טווין או מיטה כפולה). התאים בקטגוריה B ממוקמים בסיפון התחתון ובסיפון הראשי ומציעים שני אשנבים (בסיפון התחתון) או חלונות קטנים עם זכוכית כפולה (בסיפון הראשי) וחדר רחצה. ב-7 מ- 10 התאים בקטגוריה מתאפשרת גמישות בסידורי המיטות. כמו כן, התאים בקטגוריה זו מצוידים במיזוג אוויר בשליטה אישית, בטלוויזיה עם נגן DVD, במקרר קטן, בכספת, בכלי אמבט וחלוקי רחצה.

קטגוריה A

סיפון ראשי (מיטות טווין או מיטה כפולה). התאים בקטגוריה A ממוקמים בסיפון הראשי ומציעים שני חלונות קטנים עם זכוכית כפולה וחדר רחצה. ב-9 מ-11 התאים בקטגוריה מתאפשרת גמישות בסידורי המיטות. כמו כן, התאים בקטגוריה זו מצוידים במיזוג אוויר בשליטה אישית, בטלוויזיה עם נגן DVD, במקרר קטן, בכספת, בכלי אמבט וחלוקי רחצה.

קטגוריה P

סיפון עליון (מיטות טווין או מיטה כפולה). התאים בקטגוריה P ממוקמים בסיפון העליון Horizons ומציעים חלונות עם זכוכית כפולה וחדר רחצה. כמו כן, בכל התאים בקטגוריה מתאפשרת גמישות בסידורי המיטות וב- 4 מתוך 7 התאים כלולה מיטת ספה נוספת. התאים בקטגוריה זו מצוידים במיזוג אוויר בשליטה אישית, בטלוויזיה עם נגן DVD, במקרר קטן, בכספת, בכלי אמבט וחלוקי רחצה
ובחיבור Wi-Fi (בתשלום נוסף).

תוכניות מתאר

VARIETY VOYAGER_DECK PLAN_A4_WITHOUT NUMBERING:Layout 1