ספינת M/S PANORAMA

מידע כללי

ה- M/S PANORAMA היא ספינת מפרש ממונעת הכוללת 24 תאים ואורכה 54 מטרים. הספינה מתאימה לאירוח של כ- 49 נוסעים בלבד ב- 24 תאים עם חלונות חיצוניים. הספינה הושקה ב- 1993 ושופצה ב- 2001, 2008 וב- 2014. היא מציעה אירוח, נוחות ובטיחות. כלי שייט זה עומד בתקנות הבטיחות המחמירות ביותר של האמנה הבין-לאומית לבטיחות החיים בים (SOLAS). האחראים לשירות על הסיפון הם הקפטן, מתאם השייט ואנשי הצוות המנוסים של המלון והספינה.
ספינת M/S PANORAMA

נתונים טכניים

מפרט טכני

אורך: 54 מטרים.
השקה: 1993. שיפוץ אחרון: 2014.
נוסעים: 49.
צוות: 16-18.
תאים: 24.

שרותים

התאים: 24 התאים שב-PANORAMA ממוקמים בשלושה סיפונים שונים ונהנים מריהוט עץ ומאריגים עדינים. בתאים שבסיפון הראשי ובסיפון העליון תמצאו חלונות, בשעה שבכל אחד מתאי הסיפון התחתון קיים צוהר (אשנב) קטן. חדרי הרחצה מתהדרים באבזור מלא ובגימור שיש או משטחי קוריאן. כל התאים ממוזגים ומצוידים בטלוויזיה עם מסך שטוח, בטלפון (לשימוש פנימי), במייבשי שיער, במיני מקרר, במערכת מוזיקה מרכזית, במערכת הגברה ובתיבות כספת.
החיים על הסיפון: במהלך היום מתרכזים החיים על הסיפון בטרקלין ובחדר האוכל הממוקמים בסיפון הראשי וכן באזור הבר ובסיפון השיזוף הנמצאים בחלקו המקורה של הסיפון העליון ובחלקו הפתוח. בערב תוכלו לנוח באחד הטרקלינים של הספינה וליהנות ממשקה. קפטן הספינה יעגון במפרצים מבודדים ובאיים יפהפיים ולא מיושבים בהם יוכלו האורחים לשחות ולשנרקל.
חדר האוכל שבסיפון הראשי: חדר האוכל המסוגנן מוקף חלונות גדולים מהם תוכלו לצפות בנופים היפהפיים של הנמלים בהם נעגון. במתחם זה סועדים כל נוסעי הספינה יחד באותה השעה וללא מקומות מסומנים. המאכלים יוגשו לשולחן או יוצגו בבופה.
אזורי הטרקלין שבסיפון הראשי והעליון: באזורי הטרקלין הפנימיים תמצאו ספות למנוחה וכיסאות טרקלין נינוחים. תוכלו להתרווח בהם, ליהנות ממשקה ולהביט דרך החלונות הגדולים בנופים עוצרי הנשימה של היעדים אליהם נפליג. באזורי הטרקלין תוכלו לקרוא ספר טוב ולצפות בטלוויזיה בלוויין או באחת מהתכניות שלנו העוסקת ביעד הבא בו תבקרו. מחלקו הפתוח של הסיפון העליון נשקפים נופים יפהפיים של הנמלים בהם נעגון ונבקר.
סיפון השיזוף: הספינה כוללת סיפון שמש עם אזור ישיבה בו תוכלו לנוח וליהנות מתצפית נוף ישירה ומאזור נרחב של ספות שיזוף מתכווננות בהן ניתן להתחמם מקרני השמש, לקרוא ספר טוב או פשוט לצפות בנוף.

סוגי החדרים

קטגוריה A

תא בגודל של כ- 12 מ"ר בסיפון עליון או מרכזי (שתי מיטות יחיד או מיטה כפולה). בכל תא ישנו חלון הפונה לנוף ולים. תאים אלה מצוידים במיזוג אוויר, בטלוויזיה, טלפון, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, שירותים ומקלחת.

קטגוריה B

תא בגודל של כ- 12 מ"ר בסיפון תחתון (שתי מיטות יחיד). בכל תא ישנו אשנב (צוהר). תאים אלה מצוידים במיזוג אוויר, בטלוויזיה, טלפון, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, שירותים ומקלחת.

קטגוריה C

תא בגודל של כ- 11 מ"ר בסיפון תחתון (שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית). בכל תא ישנו אשנב (צוהר). תאים אלה מצוידים במיזוג אוויר, בטלוויזיה, טלפון, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, שירותים ומקלחת.

תוכניות מתאר

panorama-deck-plan