מידע כללי

ה- M/Y Harmony G היא מגה- יאכטה מודרנית עם מראה אלגנטי, אשר הושקה בינואר 2001 ושופצה בשנת 2013. היא מציעה אירוח, נוחות ובטיחות. כלי שייט זה עומד בתקנות הבטיחות המחמירות ביותר של האמנה הבין-לאומית לבטיחות החיים בים (SOLAS). האחראים לשירות על הסיפון הם הקפטן, מתאם השייט ואנשי הצוות המנוסים של המלון והספינה. האניה כוללת 21 תאים ואורכה 54 מטרים והיא מתאימה לאירוח של כ- 42 נוסעים בלבד עם 16-18 אנשי צוות.

נתונים טכניים

מפרט טכני

אורך: 54 מטרים.
השקה: 2001. שיפוץ אחרון: 2013.
נוסעים: 42.
צוות: 16-18.
תאים: 21.

שרותים

התאים: 21 התאים ממוקמים בשלושה סיפונים שונים. בתאים שבסיפון המרכזי ובסיפון העליון תמצאו חלונות (קטגוריה B, A, P), בשעה שבכל אחד מתאי הסיפון התחתון (קטגוריה C) קיים צוהר (אשנב) קטן. כל התאים ממוזגים ומצוידים בשירותים ומקלחת, טלוויזיה עם מסך שטוח, בטלפון (לשימוש פנימי), במייבשי שיער, במיני מקרר, בנגן DVD, ובכספת.
החיים על הסיפון: במהלך היום מתרכזים החיים על הסיפון בטרקלין ובבר הממוקמים בסיפון העליון, במסעדה הממוקמת בסיפון המרכזי ובסיפון השיזוף הנמצא בסיפון העליון. בערב תוכלו לנוח באחד הטרקלינים של הספינה וליהנות ממשקה. קפטן הספינה יעגון במפרצים מבודדים ובאיים יפהפיים ולא מיושבים בהם יוכלו האורחים לשחות ולשנרקל.
חדר האוכל שבסיפון המרכזי: חדר האוכל המסוגנן מוקף חלונות גדולים מהם תוכלו לצפות בנופים היפהפיים של הנמלים בהם נעגון. במתחם זה סועדים כל נוסעי הספינה יחד באותה השעה וללא מקומות מסומנים. המאכלים יוגשו לשולחן או יוצגו בבופה.
אזורי הטרקלין בסיפון העליון: באזורי הטרקלין הפנימיים תמצאו ספות למנוחה וכיסאות טרקלין נינוחים. תוכלו להתרווח בהם, ליהנות ממשקה ולהביט דרך החלונות הגדולים בנופים עוצרי הנשימה של היעדים אליהם נפליג. באזורי הטרקלין תוכלו לקרוא ספר טוב. מחלקו הפתוח של הסיפון העליון נשקפים נופים יפהפיים של הנמלים בהם נעגון ונבקר.
סיפון השיזוף: הספינה כוללת סיפון שמש עם אזור ישיבה בו תוכלו לנוח וליהנות מתצפית נוף ישירה ומאזור נרחב של ספות שיזוף מתכווננות בהן ניתן להתחמם מקרני השמש, לקרוא ספר טוב או פשוט לצפות בנוף.

סוגי החדרים

קטגוריה P

תא בגודל של כ- 15-17 מ"ר בסיפון עליון עם מיטה זוגית. בכל תא ישנו חלון הפונה לנוף ולים. תאים אלה מצוידים במיזוג אוויר, בטלוויזיה, טלפון, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, שירותים ומקלחת.

קטגוריה A

תא בגודל של כ- 11 מ"ר בסיפון המרכזי עם שתי מיטות יחיד. בכל תא ישנו חלון הפונה לנוף ולים. תאים אלה מצוידים במיזוג אוויר, בטלוויזיה, טלפון, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, שירותים ומקלחת.

קטגוריה B

תא בגודל של כ- 10 מ"ר בסיפון המרכזי עם שתי מיטות יחיד. בכל תא ישנו חלון הפונה לנוף ולים. תאים אלה מצוידים במיזוג אוויר, בטלוויזיה, טלפון, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, שירותים ומקלחת.

קטגוריה C

תא בגודל של כ- 10 מ"ר בסיפון תחתון עם שתי מיטות יחיד. בכל תא ישנו אשנב (צוהר). תאים אלה מצוידים במיזוג אוויר, בטלוויזיה, טלפון, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, שירותים ומקלחת.

תוכניות מתאר