פולינזיה

טיול שייט לפולינזיה

קבוצת האיים שבאוקיינוס השקט, מדרום לקו המשווה, נחשבת לטריטוריה הרחוקה ביותר מישראל על פני כדור הארץ, וזו כבר סיבה טובה להגיע לפה כשרוצים לברוח מהכל. אבל יש עוד הרבה גורמים שהופכים את איי פולינזיה הצרפתית ליעד אקזוטי ומושך. באיים, אשר נחשבים כקולקטיב מעבר לים של צרפת, יש אקלים טרופי ומזג אוויר חמים כל השנה, ג'ונגלים עבותים, מפלים מרשימים, חופים חלומיים ושוניות אלמוגים מהיפות בעולם. זה לא מפתיע שהצייר פול גוגן עבר להתגורר באיים וצייר בהם את המפורסמים שבציוריו. לצד נופים בתוליים מציעים האיים גם תרבות מיוחדת, כשבאזורים מבודדים רבים עדיין שומרים על אורח חיים ומנהגים מסורתיים.


15 יום

אין תאריכים כעת

 

מה נראה במהלך השייט?

טיול שייט באיים הפולינזים מאפשר להכיר עולם מגוון ומרתק מאין כמותו, מהסוג שלא תפגשו במקומות אחרים בעולם. הנופים המלווים את ההפלגה נראים כאילו יצאו מתוך גלויית נוף אקזוטית במיוחד: חופים של חול משי לבן מעוטרים בעצי דקל תמירים ונושקים למי טורקיז צלולים ולעומתם חופים געשיים דרמטיים, צמחייה טרופית עבותה, הרים ועוד.

טיול שייט לפולינזיה עם אקו טיולי שייט

מעבר לנופים המהפנטים, הטיול מפגיש עם תרבויות מגוונות, של אנשים שהגיעו לאיים המרוחקים במסעות שייט אדירים לרוחבו של האוקיינוס השקט, וכל קבוצה אתנית הביאה עמה את התרבות הייחודית שלה. במהלך הטיול באיים אפשר להתרשם מריקודים מסורתיים, כלי נגינה מסורתיים וגילופי עץ.