פיג'י וסמואה

טיול שייט בפיג'י וסמואה

היערות הטרופיים, הרי הגעש, המפלים והחופים הלבנים שנושקים לים הצלול הם התפאורה המשותפת לאיי פיג'י ולסמואה, שתי מדינות איים ששוכנות בדרום האוקיינוס השקט. לצד נופים מעוררי קנאה ניתן ליהנות בשני האיים ממפגש מרתק עם התרבות הפולינזית והתרבות המאלינזית, שלכל אחת מהן טקסים ופולחנים הייחודיים לה. בכל מקום שתגיעו אליו תרגישו את קצב החיים האיטי והנינוח ותיהנו מהכנסת אורחים חמה במיוחד.


   

מה נראה במהלך טיול השייט?

על אף הדמיון, לכל אחת מן המדינות אופי משלה. פיג’י מורכבת מ-322 איים, שמתוכם מעט יותר מ-100 מאוכלסים, ועוד כמה מאות איונים קטנים. איי פיג’י הרריים למדי, עם פסגות המגיעות לגובה של 1,300 מ’, ומכוסים ביערות טרופיים. אתרי הצלילה המופלאים של פיג’י מהווים מוקד משיכה לצוללים מרחבי העולם ואפשר לראות שם, בין היתר, כרישים ומנטות. לצד הנופים הציוריים, פיג’י מספקת מפגש עם התרבות המקומית, המשלבת בין מסורות עתיקות לעידן המודרני.

סמואה בתולית יותר, אין בה אתרי נופש נוצצים והיא נחשבת לאחת המדינות הכי אותנטיות ומסורתיות בפסיפיק. המדינה מורכבת משני איים גדולים וכמה איים קטנים יותר, והנוף השולט כאן הוא געשי, עם הרי געש וזרמי לבה שהתקשו ולצדם יערות גשם, מפלים וחופים מצוקיים.

טיול שייט לפיג’י וסמואה עם אקו טיולי שייט

השייט בין איי פיג’י באנייה אינטימית, שיכולה לשוט במפרצים קטנים ולעגון במעגנים שאניות גדולות לא נכנסות אליהם.  על ידי כך אפשר לראות איים שלא ניתן להגיע אליהם בדרך אחרת, להכיר מקרוב את התרבות הפולינזית המקומית, ואת כל אלה לחוות על רקע נופי קסם אקזוטיים, של מי טורקיז המתרפקים אל חופים לבנים, חוסים בצילם של עצי דקל מעטירים, יערות טרופיים עבותים, נופי ירח געשיים ומרחבי ים חסרי גבולות.