המלצות על טיול שייט בנהר הזמבזי וספארי בזימבבואה

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על המדריך אייל ברטוב / מאת
המסע לזמבזי

באופן טבעי, כשנרשמים לטיול כזה או אחר, בונים מיד מערכת ציפיות המבוססת על היכולת השיווקית של החברה המבצעת ועל תפיסתך את המסלול מתוך ניסיונך בטיולים דומים. אז לקראת
סופו של המסע לזמבזי אין לי ספק שמערכת הציפיות השתבשה ואין טיול דומה לזה שחווינו. זה מסע יוצא דופן בו השתלבו באופן יחודי, סיורי ג׳יפים ברחבי הג׳ונגל, מסע ימי על אגם קריבה ביכטה מדוגמת, ושייט בסירות מהירות על נהר הזמבזי. כל אלה במטרה להנגיש לנו את הטבע ואת חיות הבר בצורה הטובה והמעניינת ביותר!!  אז זה בהחלט היה מעל ומעבר לציפיות. ההדרכה המקצועית, הלוגיסטיקה במייטבה, בתי המלון, הלודג׳ים, הארוחות, הפריסות, השתייה והנישנושים בגיחות הספארי. כל אלה ועוד עשו את המסע לחוויה בלתי נשכחת!!

מי שלא יודע, המדריך עושה את הטיול וגם במקרה שלנו, אייל עשה את הטיול ועל כך תודתנו מקרב לב.  תודה על הידע המדהים, על הניסיון רב השנים, תודה על ההרצאות המחכימות ועל הניהול של המסע המורכב הזה.

 

We also want to thank Peter for being who he is.  We will never forget your smiles, we will never forget your family and we highly appreciate your knowledge and guidance in this challenging journey.

תודה לחברת אקו על האירגון והתמיכה במסע המיוחד הזה - תודה על החוויה!!
המלצה על המדריך טיול שייט בנהר הזמבזי וספארי בזימבבואה / מאת