שייט לאנטארקטיקה, איי פוקלנד וג’ורג’יה הדרומית

טיולי שייט בקבוצות

מסע ימי בהדרכת דנדן בולוטין | 24 יום

צאו עכשיו לשייט יוצא דופן, חוויה חד פעמית שבה תזכו לראות את הקרחונים הצפים במים היוצרים תמונות שנראות כאילו צולמו בכוכב אחר, גן עדן עלי אדמות.
שייט ימי מארץ האש, דרך איי פוקלנד והאי ג'ורג'יה הדרומית, טריטוריות בריטיות בדרום האוקיינוס האטלנטי, וביתם של רבבות רבות של פינגווינים, כלבי ים ופילי ים ומעט בני אדם, לעבר הקוטב הדרומי של כדור הארץ אל אנטארקטיקה, היבשת הרביעית בגודלה שרובה ככולה מכוסה קרח לאורך כל השנה. הנופים האופיינים לאנטארקטיקה הם קרחוני ענק, הרים רמים שפסגותיהם מגיעות מעל לגובה של 3 ק"מ וקרח רב, בעובי ק"מ וחצי ויותר, המכסה את האדמה.
השייט יתבצע באנייה מיוחדת שהוכשרה להפלגות באנטארקטיקה. צוות גדול של מלחים, מדריכים וטבחים ינעימו את זמננו במהלך הטיול. סירות זודיאק ממונעות יורידו את המטיילים לסיורים בחופי האיים והיבשת. הלינה על האנייה בתאים ברמות שונות, והארוחות מוגשות במסעדת האנייה.

 

המסלול המקיף ביותר אל חצי האי אנטארקטיקה

 

מסלול הטיול

ימים 1-2

ת"א - בואנוס איירס

נטוס בטיסה קבוצתית או באופן עצמאי לבואנוס איירס. ננחת ונמשיך בטיסה אל אושואייה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם, הנמצאת בקצה ארץ האש. העברה למלון וארוחת ערב במרכז העיירה.

יום 3

אושואייה ויציאה לשייט לעבר איי פוקלנד

סיור בוקר אל שמורת הטבע “ארץ האש”, כולל הליכות קצרות, נופי פיורדים ואגמים, והיכרות עם הטבע של סוף העולם. בשעות אחר הצהריים נעלה על האנייה ונפליג מזרחה בתעלת ביגל אל דרום האוקיינוס האטלנטי לעבר איי פוקלנד.

יום 4

דרום האוקיינוס האטלנטי

אחרי המעבר בתעלת ביגל, אנו מפליגים לכיוון איי פוקלנד. לפרקים ילוו את האנייה אלבטרוסים ויסעורים בזמן ההפלגה. ייתכן ונצפה בלוויתנים או דולפינים שמלווים את אנייתנו.

ימים 5-6

איי פוקלנד

הגעה אל איי פוקלנד. (Falkland Islands או בספרדית: Islas Malvinas) אלו הם ארכיפלג של כ- 200 איים בדרום האוקיינוס האטלנטי המהווים טריטוריה בעלת שלטון עצמי של הממלכה המאוחדת. בירתם היא העיר סטנלי. נרד אל האי קרקס במערב הארכיפלג ונלך אל מושבות הפינגווינים (Magellanic & Gentoo-Penguins). נשייט בקרבת חופי האי סאונדרס ונצפה באלבטרוסים, קורמורנים ופינגוויני רוקפלר. למחרת נעגון באי המרכזי ונרד בסירות זודיאק לבקר בעיירה סטנלי, בירת האי, בה חיים כאלפיים תושבים. נתרשם מהתרבות המקומית שיש בה סממנים דרום אמריקאים מול קסם ויקטוריאני. נטייל ברחובות עיר הבירה המיניאטורית, נבקר במוזיאון הקטן והמעניין, ונביט בספינות עתיקות היומין בנמל.

ימים 7-8

שייט לעבר האי ג'ורג'יה הדרומית

נמשיך בהפלגה ארוכה אל האי ג’ורג’יה הדרומית. במהלך השייט אנו נכנסים לתחום האוקיינוס האנטארקטי, הטמפרטורה צונחת ואנו נצפה בשפע של ציפורי ים דרומיות.

ימים 9-12

האי ג'ורג'יה הדרומית

המקום התגלה בשנת 1775 על ידי ג’יימס קוק שקרא תחילה לאיים “תגלית חסרת משמעות לחלוטין” ומאוחר יותר קרא להם “האי ג’ורג’יה”, על שמו של המלך ג’ורג’ השלישי. באי הוקמה תחנה ששימשה את ציידי הלווייתנים באזור. כיום זהו ביתם של רבבות פינגווינים, פילי ים, כלבי ים, ועופות ים, עשרות בודדות של חיילי הצי הבריטי וחוקרים ספורים בלבד המתגוררים בתחנות מחקר במקום. נעגון בקרבת האי ונרד לגיחות אל היבשה, לצפות מקרוב בעולם המופלא והבלתי מופרע של חיות הבר.

נרד אל חוף מפרץ אלסהול, המושבה המרכזית של כלבי הים. נבקר במפרץ הלווייתנים, מישורי סליסבורי, המפרץ המוזהב וחוף סיינט אנדרוז. נצפה במושבות פילי הים, פינגווינים מלכותיים ופינגווינים מקרוני. כמו כן ננחת בחוף האי פריון ונחזה במושבת הקינון הפעילה של האלבטרוס הענק.

ימים 13-14

האי אורקני בדרך אל חצי האי אנטארקטיקה

נפנה בשייט ארוך לכיוון דרום מערב, ונתור באוקיינוס האינסופי אחר משטחי הקרח הימי. בדרכנו נגיע אל ארכיפלג איי סאות’ אורקני.  אם התנאים יאפשרו זאת, נרד אל האי לאורי, נבקר את התחנה המדעית הארגנטינאית, ונהנה מנוף הקרחונים על האיים.

יום 15

מתקרבים אל חצי האי אנטארקטיקה

ככל שנתקרב אל איי שטלנד וחצי האי האנטארקטי כמות חיות הבר והציפורים שנראה סביבנו תתעצם. קרחוני ענק שניתקו מן היבשת משייטים ברחבי האוקיינוס ומרמזים שאנו קרובים אל חוף היבשת. לוויתנים משייטים במרחב הזה והסיכוי לצפות בהם גדול, וכמובן שפע עופות המים הקרים.

ימים 16-19

אנטארקטיקה

נגיח מן הים הפתוח אל איי שטלנד הדרומיים וחצי האי אנטארקטיקה שיתגלו לעינינו. אמונדסן, האדם הראשון שהגיע אל הקוטב הדרומי תיאר את הרגשתו בפגישה הראשונה עם אנטארקטיקה, “האדמה נראית כמו לקוחה מן האגדות”. קרחוני ענק הנשקפים ממי האוקיינוס הכהים בצד הרים לבנים וגבוהים. בימים הבאים נסייר באנטארקטיקה ובאיי שטלנד, נשוט לאורך חצי האי והאיים, נרד פעמיים או שלוש ביום לגיחות בסירות זודיאק אל החוף. המסלול ייקבע בהתאם לתנאי מזג האוויר, ולפי החלטות הקפטיין ומנהל השייט מתוך מגוון האפשרויות לסיורים ונחיתה, ולהלן מספר אפשרויות. נבקר בתחנות המחקר הפעילות, נטייל אל מרבצי הפינגווינים, ונעלה אל מקומות הקינון של עופות היבשת. נבקר באי פאולט עם מיליוני זוגות של פינגוויני אדלי. נבקר באי הטבעתי דספשן, שהוא לוע שקוע של הר געש ומעיינות חמים. האנייה תעגון במפרץ ואנו נוכל לשחות במי האוקיינוס האנטארקטי החמימים בצד עופות מים כמו יסעורונים, שחפיות, חמסנים ופינגווינים לבני סנטר שהמים החמימים חביבים עליהם. נרד גם בחוף בראון בלאף אל היבשת האנטארקטית, אל האי קוברוויל הצופה אל שרשרת ההרים הלבנים והגבוהים של היבשת האנטארקטית ובו חיה מושבה גדולה של פינגוויני גנטו וחמסנים חומים בחרו לקנן שם. נפליג דרך מפרץ נקו וחוף פרדייז הצופים אל קרחוני ענק, ופיורדים ענקיים חותכים שם את היבשת. – שם ייתכן ונצפה בלווייתני ענק. נשוט בסירות זודיאק בין קרחונים צפים בעומק הפיורדים.

ימים 20-21

חציית מיצרי דרייק אל ארץ האש

נצא לשייט חזרה מחופי אנטארקטיקה דרך מיצרי דרייק (Drake Passage), הים המפריד בין היבשת השישית לבין כף הורן, הקצה הדרומי של יבשת אמריקה.

יום 22

הגעה לאושואייה, סיום השייט

ביום האחרון נשלים את המסלול וניכנס מדרום, אל הנמל של העיירה אושואייה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם הנמצאת בקצה ארץ האש. לאחר ארוחת הבוקר נרד מהאנייה נחזור בטיסה לבואנוס איירס. העברה למלון.

ימים 23-24

בואנוס איירס וחזרה הביתה

בהתאם לשעת הטיסה שלנו, נצא לסיור בעיר בואנוס איירס ובסיומו העברה לשדה התעופה לטיסה מבואנוס איירס דרך יעד ביניים לתל אביב, נחיתה ביום המחרת.

צרו עימנו קשר


תאריכי יציאה ומחירים

הציגו לנו רק מבצעים!

תאריך יציאה תאריך חזרה מדריך שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות מס' ימים מבצע הרשמה
14/12/2022 06/01/2023 דנדן בולוטין Ocean Atlantic לחצו לפירוט ראו הערות מחיר למטה - נשארו רק תאים מסוג C 24

בחרו בסוג התא על מנת לצפות במחירים הרלוונטים:

הרשמה
מחיר לאדם
סוג החדר
$16,990

לא נותרו תאים

תא ל-4 מטיילים
$18,990

לא נותרו תאים

תא זוגי מקטגוריה C
$18,990

לא נותרו תאים

תא זוגי/ לשלושה מקטגוריה B
$19,990

לא נותרו תאים

תא זוגי מקטגוריה A

דגשים מיוחדים

הערות מחיר

מחיר מבצע מיוחד, מספר התאים מוגבל, על בסיס זמינות, כל הקודם זוכה.
יש להוסיף 1500$ בגין חבילת טיסות פנים, העברות, 3 לילות מלון 2 ארוחת צהרים וארוחת ערב אחת. טיול רגלי וטיול רכוב בבואנוס איירס, וטיול בארץ האש ובמוזיאון סוף העולם באושואייה.
תוספת ליחיד – יש תא ליחיד
כל התאים הנ"ל כוללים חדר שירותים ומקלחת פרטי.
טיסות בינלאומיות תל אביב - בואנוס איירס - תל אביב – 2600$
מחיר הטיסות הבינלאומיות מבוסס על 2600$ כולל מס נמל, במידה ותבקשו כירטוס אחר, עלול לחול שינוי במחיר. בכל מקרה המחיר הקובע הוא ברגע הכירטוס.
מחיר חבילת פנים 1500$ מבוסס בין השאר על מחיר טיסות פנים 550$. במידה ויחול שינוי עד לכירטוס נשנה את המחיר בהתאם.
מקדמה בסך 3000$ בעת הרישום לא ניתנת לביטול
השלמת כל התשלום עד 100 יום לפני מועד ההפלגה

מחיר הטיול כולל

הפלגה באניה Ocean Victory בתא הנבחר
כלכלה: שלוש ארוחות ביום בכל תקופת ההפלגה.
קפה תה וחטיפים במשך כל ההפלגה
כל ההפלגות בסירות הזודיאק וסיורי החוף.
כל הפעילויות באוניה כולל הרצאות ע"י צוות מרצים ומדריכי טבע.
הדרכה והרצאות ע"י מדריך אקו – דנדן בולוטין.
שימוש במגפיים ונעלי שלג במהלך ההפלגה וסיורי החוף.
טיסות בינלאומיות ומיסי נמל בהתאם למה שיוזמן ע"י המטיילים
טיסות פנים, בתי מלון, ארוחות, העברות וסיורים, בהתאם למה שיוזמן ע"י המטיילים.
דמי רישום וטיפול.

מחיר הטיול אינו כולל

הוצאות אישיות כגון: כביסה, טיפים, משקאות קלים ואלכוהולים וכו'.
תשר לצוות הספינה והמדריכים (המלצה כ- 150 יורו למטייל).
תשר למדריך הישראלי
ביטוחים אישיים.
מסים נוספים שאינם כלולים בכרטיסי הטיסות (אם יהיו)

לתשומת לבכם

הטיול בהדרכת דנדן בולוטין מותנה במינימום 15 נרשמים. במידה ויהיו פחות נרשמים, ההדרכה תינתן באנגלית ע"י מדריכיה המנוסים והמקצועיים של האנייה.
אנו מציעים חבילת טיסות בינלאומיות קבוצתיות (מותנה במינימום 10 נרשמים) או אישיות במ סלול ת"א - בואנוס איירס וחזרה.
הטיסות וההפלגות יתבצעו בהתאם להנחיות פוסט קורונה בעת הטיול. פרטים אקטואליים יימסרו לנוסעים קרוב יותר למועד ההפלגה
מומלץ לכלול ביטוח ביטול במקרה של אי יכולת להצטרף לטיול עקב מחלת קורונה.

דמי ביטול ותנאים

מרגע ההרשמה ועד 100 ימים לפני היציאה: 20% ממחיר התא הנבחר
פחות ממאה ימים לפני ההפלגה: 50% דמי ביטול
פחות מ-60 ימים לפני ההפלגה: 100% דמי ביטול
בנוסף עלות ביטול טיסות בינלאומיות ופנימיות בהתאם למדיניות חברת התעופה.
במקרה והשייט יתבטל מסיבות של קורונה ודומיו יידחה מועד ההפלגה לשנה לאחר מכן, או שיינתן ואוצ'ר למועד חליפי, אולם לא יתבצעו החזרים כספיים
במידה ונוסע אינו יכול לצאת להפלגה, הוא רשאי להעביר את הזכות לנוסע אחר במידה וניתן לבצע בזמן שנותר את כל הבדיקות וההכנות לקראת הטיול.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

אנטארטיקה איי פוקלנד ובריטניה

מול חופי ארגנטינה הדרומית, בערך מול ארץ האש ולא כל כך רחוק מאנטארטיקה, בסה”כ כ-500 ק”מ מהחוף, […]

טיול לאנטארקטיקה

יבשת אנטארקטיקה קשה לאדם. הסלעים והקרחונים גם יחד נמדדים בשטח עצום שהופך אותה ליבשת הרביעית בגודלה בעולם, […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

שייט לאנטארקטיקה, איי פוקלנד וג’ורג’יה הדרומית

טיולי שייט בקבוצות

מסע ימי בהדרכת דנדן בולוטין | 24 יום